Śledztwo: Czy Polfejs to lewacka prowokacja?

6

Kilka dni temu powstał reklamowany wszędzie facebook dla prawdziwych Polaków – Polfejs.pl (https://polfejs.pl/). Portal bez fejsowej cenzury, zamykającej nam usta! Jednak po pilniejszym przyjrzeniu się temu portalowi pojawiają się wątpliwości, a na grupach komuchów i antifiarzy, aż wrze – pojawiają się ciche przebąkiwania i sugestie, że to wspaniale, że udało się stworzyć taką bazę danych, listę z danymi ich ostatnich obrońców świata. Co jeszcze wydaje się podejrzane?

Po pierwsze nazwa. Pierwsze co na myśl przychodzi i co szybko zostało wyśmiane to zmiana nazwy na „podfejs” – jako nieudolna podróba facebooka i jego naśladownictwo. Następne co nie podoba mi się w nazwie to używanie słowa z angielskiego. Fejs — czy nie moglibyśmy użyć czegoś bardziej Polskiego?

Po drugie: szybko wypłynęła afera ze skopiowanym regulaminem z portalu dla Słowian. Przecież jesteśmy jako Polacy Słowanami – dlaczego mielibyśmy okradać naszych braci? To śmierdzi socjalistyczną pogarda dla praw posiadania i zrobienia wszystkiego wspólnego.

Po trzecie:

To screen z Polfejsa – rozprzestrzenianie ideologi gender, która na zepsutym zachodzie robi furorę (powstają nawet studia gender). Co to gender? Robienie z chłopców dziewczynek i na odwrót oraz twierdzenie, że jest 2137 płci!!! (albo jeszcze więcej) I nie pomogą tu żadne lewackie tłumaczenia, że to jakaś płeć społeczna, a nie biologiczna!

Jest jeszcze kilka mniejszych podejrzeń – wielu użytkowników przypomina trollkonta, na stronie roi się od błędów ortograficznych, nazwa naszego pięknego kraju jest pisana z małej litery, a sam portal jest strasznie niedopracowany. Czy tak powinna wyglądać nasza wspólna bezpieczna przestrzeń?

Więc jeśli założyłeś konto usuń je jak najszybciej razem z danymi, dopóki nie wyjaśni się czy nie jest to sposób lewaków na zbieranie naszych danych, a jeśli tam nie wszedłeś, lepiej nie ryzykuj. Pracujmy nad przestrzenią facebookową, na której możemy dotrzeć do większej ilości osób, naciskajmy na Zuckerberga (jakie żydowskie nazwisko prawda?) by oddał nam naszą wolność!

6 KOMENTARZE

 1. Żeby screen był wiarygodny, powinien mieć nazwę portalu. Ogólnie cały artykuł nie jest wiarygodny. Żeby się o tym przekonać, wystarczy wejść na ten portal i założyć konto. Wymagane jest tylko wymyślenie loginu, hasła i podanie adresu e-mail. Zastanawia mnie też to, jakie jest wynagrodzenie autora za powyższy artykuł, jak i (jak mniemam) inne pisane gdzie indziej artykuły, komentarze, etc.

 2. Z dedykacją dla pana Botka:

  Niech sobie poczyta i screeny porobi jeśli go to kręci. Bedzie jak znalazł – inspiracja na kolejną kłamliwą prowokację.

 3. Nie ma numeru KRS, REGON ani nazwy właściciela portalu. Nie ma w zbiorach Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych zbioru o nazwie 5biznes.pl – wbrew informacji podanej na stronie. Pod podanym adresem: Nowy Dwór Gdański na ul. Dworcowa 25 nie ma zarejestrowanej żadnej działalności gospodarczej. A na google street pod tym adresem widać prywatny dom wielorodzinny.

 4. Przecież to całe Slovanie to pogańskie lewactwo!!! Środowisko odwołujące się do Słowian pluje na Święty Kościół!!!!! Nie jesteśmy Słowianami-dzikusami, ale dziećmi bożymi, czy autor wyznaje jakieś lewackie multi-kulti??

 5. Autora artykułu poniosło.
  Jakie ” sledztwo”? Zacznij człowieku od podstaw WIARYGODNEGO dziennikarstwa a nie porywaj się
  „z motyką na słońce”.
  Pisz do”pudelka a śledztwo zostaw profesjonalistom bo ciebie to przerasta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ