Śledztwo: Czy Polfejs to lewacka prowokacja?

Kilka dni temu powstał reklamowany wszędzie facebook dla prawdziwych Polaków – Polfejs.pl (https://polfejs.pl/). Portal bez fejsowej cenzury, zamykającej nam usta! Jednak po pilniejszym przyjrzeniu się temu portalowi pojawiają się wątpliwości, a na grupach komuchów i antifiarzy, aż wrze – pojawiają się ciche przebąkiwania i sugestie, że to wspaniale, że udało się stworzyć taką bazę danych, listę z danymi ich ostatnich obrońców świata. Co jeszcze wydaje się podejrzane?

Po pierwsze nazwa. Pierwsze co na myśl przychodzi i co szybko zostało wyśmiane to zmiana nazwy na „podfejs” – jako nieudolna podróba facebooka i jego naśladownictwo. Następne co nie podoba mi się w nazwie to używanie słowa z angielskiego. Fejs — czy nie moglibyśmy użyć czegoś bardziej Polskiego?

Po drugie: szybko wypłynęła afera ze skopiowanym regulaminem z portalu dla Słowian. Przecież jesteśmy jako Polacy Słowanami – dlaczego mielibyśmy okradać naszych braci? To śmierdzi socjalistyczną pogarda dla praw posiadania i zrobienia wszystkiego wspólnego.

Po trzecie:

To screen z Polfejsa – rozprzestrzenianie ideologi gender, która na zepsutym zachodzie robi furorę (powstają nawet studia gender). Co to gender? Robienie z chłopców dziewczynek i na odwrót oraz twierdzenie, że jest 2137 płci!!! (albo jeszcze więcej) I nie pomogą tu żadne lewackie tłumaczenia, że to jakaś płeć społeczna, a nie biologiczna!

Jest jeszcze kilka mniejszych podejrzeń – wielu użytkowników przypomina trollkonta, na stronie roi się od błędów ortograficznych, nazwa naszego pięknego kraju jest pisana z małej litery, a sam portal jest strasznie niedopracowany. Czy tak powinna wyglądać nasza wspólna bezpieczna przestrzeń?

Więc jeśli założyłeś konto usuń je jak najszybciej razem z danymi, dopóki nie wyjaśni się czy nie jest to sposób lewaków na zbieranie naszych danych, a jeśli tam nie wszedłeś, lepiej nie ryzykuj. Pracujmy nad przestrzenią facebookową, na której możemy dotrzeć do większej ilości osób, naciskajmy na Zuckerberga (jakie żydowskie nazwisko prawda?) by oddał nam naszą wolność!

Zobacz również: