Jay-Z raper, satanista i miliarder w jednym, który ma plany ubiegania się o fotel prezydenta w 2020 roku, pobił nastolatkę gdy poprosiła go o autograf.

Muzyczny potentat przemysłu muzycznego, który ostatnio zaangażował się w walkę z prezydentem Trumpem (bo jest według niego złym człowiekiem) okazał się zwykłym damskim bokserem.

Wstrząsający materiał filmowy jest tylko ostatnim w długim szeregu skandali otaczających Jay-Z, znanego satanisty który promuje ideologię Nowego Porządku Świata.

W Nowym Orleanie w listopadzie minionego roku, Jay-Z twierdził, że „chrześcijanie są chorzy psychicznie, a ich pragnieniem jest bycie niewolnikami  satanizm jest w rzeczywistości najwyższą formą bytu. W Kościele szatana istnieje prawdziwa duchowość i przewodnictwo, których po prostu nie dostajecie w chrześcijaństwie, ponieważ chrześcijaństwo jest fałszywą religią, zbudowaną przez dupków ” – powiedział Jay-Z.

Od dawna wiadomo, że Jay-Z jest zwolennikiem Aleistera Crowleya, angielskiego okultystki i założyciela satanistycznej religii Thelema.

Nic dziwnego, że taki osobnik bije dziecko, które jest jego fanem i prosi tylko o autograf.

ode

Zobacz również: