Według siostry piosenkarki, Mariah Carey zaangażowała się w kult satanistyczny, uczestnicząc m.in. w dziecięcych rytuałach seksualnych oraz składaniu ofiar ze zwierząt.

Według Alison, siostry Mariah, ich „zła matka” Patricia brała udział w ceremoniach, podczas których zwierzęta i dzieci były wykorzystywane seksualnie, torturowane, a czasami zabijane.

Radaronline.com donosi: „W bardzo młodym wieku zarówno Mariah, jak i jej siostra, Alison, brały udział w ceremoniach satanistycznych”.

Alison opisała jedno z jej najwcześniejszych wspomnień, kiedy została zabrane do ogromnego „zamku” na Long Island w Nowym Jorku.

Właśnie tam odbyły się satanistyczne rytuały prowadzone przez moją matkę ” – 56-letnia Alison wylała się w wywiadzie.- „Pamiętam ludzi w kapturach i płaszczach, stojących w kręgu i intonujących dziwne modlitwy. Nastąpiła również aktywność seksualna i były ofiary ze zwierząt (…)Na początku, jako małe dziecko, nie rozumiałam, co się dzieje – będąc zmuszona patrzeć, jak zwierzę zostało brutalnie zabite na moich oczach. Ale gdy dorastałam zacząłem rozumieć o co chodzi i byłam jeszcze bardziej przerażona”.

Brat Mariah, Morgan, dodał: „Mariah udzieliła wywiadu na początku swojej kariery, w którym wspomniała o obsesji naszej matki na punkcie okultyzmu oraz o tym, jak tego się wstydziła, gdy dorastała„.

Alison – która jest zarażona wirusem HIV, płaciła mieszkanie i mieszkała w pół-domku w Upstate New York – twierdziła, że ​​oczekuje się, że będzie więcej niż widzem w obrzydliwych rytuałach.

Alison jest matką czwórki dzieci i były uzależniona od heroiny, przez wiele lat pracowała jako prostytutka, przez co zaraziła się HIV. W związku z poważnym urazem mózgu, po tajemniczym ataku, została hospitalizowana w 2015 roku.

Prosiła wówczas 48-letnią Mariah o pomoc, ale jej słynna siostra – która ma 520 milionów dolarów na koncie – zignorowała jej prośby.

Mimo to Alison mówi: –  Mariah, kocham cię i rozpaczliwie potrzebuję twojej pomocy! Proszę, nie porzucaj mnie tak! 

eps

Zobacz również: