Krzysztof Jackowski podczas wizji

Znany Jasnowidz, Krzysztof Jackowski od kilkunastu miesięcy zmienił front swoich działań. Trzeba jednak przyznać, że nie tylko popisuje się celnymi wizjami, ale też koncentruje wokół siebie uwagę setek tysięcy Polaków. Dlatego też dziś Internet rozgrzał się do czerwoności i dyskutuje na temat najnowszej wizji, którą przekazał jasnowidz. Czy to wszystko rzeczywiście rozegra się w Polsce?

Krzysztof Jackowski o tym, co rozegra się w Polsce

W ostatnim czasie Jasnowidz Jackowski lubi odnosić się do aktualnych wydarzeń w Polsce, czy na świecie. A to pandemia koronawirusa, a to scena polityczna w Polsce, czy odwieczny temat, który przylgnął do Jackowskiego – III wojna światowa.

Tym razem Krzysztof Jackowski po krótkim wstępie, w którym odniósł się do sugestii na temat przedwczesnych wyborów parlamentarnych w Polsce przeszedł do czynienia swojej powinności, czyli wizji na żywo.

„Mam wrażenie, że Prawu i Sprawiedliwości i całej koalicji coraz mniej zależy na rządzeniu” – przyznał Krzysztof Jackowski. Przy tym wizjoner przypomniał sytuację sprzed wielu miesięcy, kiedy w wywiadzie dla dziennika Fakt już wtedy wiedział, że PiS nie doczeka do następnych wyborów.

„W pewnym sensie trudno się dziwić. Bajzel spowodowany całą pandemią, bajzel w kraju, gospodarczy, ekonomiczny powoduje, że naprawdę coraz ciężej będzie rządzić. Nikt chętnie nie chciałby sięgnąć za stery władzy. Nie wygląda to ciekawie, a końca nie widać” – mówi o swoich odczuciach Jasnowidz Jackowski.

Najlepsze Krzysztof Jackowski zostawił na sam koniec, kiedy przyznał, że czuje, co się wydarzy. „Uważam, że PiS-owi już nie zależy na władzy i w którymś momencie posypie się jako koalicja. Po rozpadzie PiS-u może być problem. Być może tak szybko by mogło nie dojść do następnych wyborów, a to byłoby dla Polski bardzo niekorzystne (…) Do tego rozpadu dojdzie na pewno. Nie dotrwają do końca roku.” – kontynuuje Jasnowidz Jackowski.

Jak widać, zdaniem jasnowidza Jackowskiego ostatnie publikacje prasowe nt. konfliktu w Prawie i Sprawiedliwości, gdzie walczą ze sobą trzy strony: Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro oraz Jarosław Gowin nie są przesadzone. Coś jest na rzeczy, a Krzysztof Jackowski nawet wie co i otwarcie przyznał, że dojdzie do rozpadu rządu. Też macie takie odczucia, czy jednak Waszym zdaniem, wizje Jackowskiego można wsadzić pomiędzy bajki?

źródło: Youtube

Czytaj także:

Zobacz również: