Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor to znana i lubiana prezenterka telewizyjna. Od kilku lat wlewa nadzieję w serca ubogich, pokrzywdzonych przez los, polskich rodzin. Wszystko za sprawą programu „Nasz nowy dom”, gdzie Dowbor wraz z ekipą remontuje mieszkania i domy, zapewniając wielu polskim rodzinom należyty byt. Teraz jednak sympatyczna Katarzyna podpadła fanom na Instagramie. Wystarczyło jedno zdjęcie, by w komentarzach aż zaroiło się od uszczypliwości.

Katarzyna Dowbor podpadła na Instagramie

Nie tak dawno temu Katarzyna Dowbor poinformowała o wznowieniu nagrań do nowego sezonu programu „Nasz nowy dom”. Fani z radością przyjęli tę informację, bowiem, jak wiadomo program nie tylko przyciąga przed telewizory miliony, ale potrafi wycisnąć łzy i emocje nawet z najtwardszych osób. Co tu dużo mówić, stacja Polsat i Dowbor trafiła z tą produkcją w przysłowiową „10”.

Tym razem Katarzyna Dowbor postanowiła kolejny raz pochwalić się ujęciem zza kulis. Na zdjęciu, które zamieściła widać niemalże całą ekipę „Nasz nowy dom”. Problem, zdaniem fanów, jednak w tym, że wszyscy oprócz Dowbor mają założone maski. „O co chodzi?” – pytają z wyraźną dozą uszczypliwości.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Gotowi do pracy. 😃 Pozdrawiamy! 👋 . . #ekipa #nasznowydom @nasznowydom #pracujemy #remontujemy #pomagamy #polsat @polsatofficial #naplanie @olga.toporowska @kajakrosnowska_makeup

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Fani dość szybko dostrzegli, że w zdjęciu jest coś nie tak i zaczęli dopytywać. Póki co, Katarzyna Dowbor nie odpowiedziała na żaden komentarz, ale momentami zrobiło się naprawdę nieprzyjemnie.

„Ty bez maski reszta tak i tak ma być Korona Wirus to sciema” – napisał jeden z użytkowników Instagrama. „Ale gdzie odstępy 1,5 metra” – dodała następna osoba. „Dlaczego nie ma Pani maseczki, tak jak reszta ekipy Nasz nowy dom” – czytamy dalej.

Nie wydaje się nam, żeby Katarzyna Dowbor lekceważyła bezpieczeństwo. Zwłaszcza, że jest niezwykle wrażliwą osobą. Być może postanowiła zdjąć maseczkę tylko na chwilę do zdjęcia, albo problemy zdrowotne nie pozwalają jej na zakrywanie nosa i ust? Tego nie wiemy. Niemniej jednak jesteśmy pewni, że sympatyczna prezenterka nie zasłużyła sobie na taki hejt.

Zobacz także:

Zobacz również: