Oliwia Bieniuk wspomina Anię

Oliwia Bieniuk przebojem wdziera się do polskiego show-biznesu. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu o córce Anny Przybylskiej słyszeli tylko najwięksi fani Ani. Tymczasem teraz, nie dość, że otrzymuje coraz częstsze propozycje współpracy, to jeszcze trafiła na okładkę VIVY. Na łamach magazynu we wzruszających słowach wspomina o swojej zmarłej mamie.

Oliwia Bieniuk wspomina swoją mamę, Anię Przybylską

Zdaniem wielu, Oliwia Bieniuk ma wszystko, aby zrobić karierę na miarę tej, albo nawet i jeszcze większą, niż zrobiła Anna Przybylska. Oliwia bardzo przypomina swoją mamę, zarówno z twarzy, jak i przepięknej figury. Ci, którzy znają ją bliżej mówią, że podobna jest również charakterem. A przecież Anna Przybylska za swoją delikatność i empatię była uwielbiana dosłownie przez wszystkich.

Na łamach VIVY, Oliwia Bieniuk szczerze wyznała, że bardzo tęskni za swoją zmarłą mamą i codziennie o niej myśli. Zastanawia się, co by powiedziała mama na to, jakimi ścieżkami teraz podąża, już jako dorosła kobieta. „Codziennie o niej myślę. I o tym, czy pochwaliłaby moje decyzje” – przyznała Oliwia.

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka opowiedziała też o swojej karierze, sesjach zdjęciowych, czy roli, w którą wcieliła się w jednym z filmów. Oliwia Bieniuk przyznała, że podobnie, jak jej mama, chce podążyć ścieżką aktorską. „Podoba mi się ten zawód. Pasjonuję się nim i naprawdę lubię odgrywać różne role. Myślę nawet o studiach w szkole teatralnej, ale nie wiem, czy się dostanę. Muszę u siebie jeszcze parę spraw podszkolić. Teraz na przykład chodzę na lekcje śpiewu. A niedawno zaczęłam uczyć się dykcji i poprawnej wymowy. To ważne dla aktorów, więc warto się podszkolić”powiedziała dla VIVY.

Oliwia idzie w ślady Anny Przybylskiej

Choć zdaniem wielu jej fanów, Oliwia Bieniuk powinna wybrać nie tylko ścieżkę aktorską, ale także i fotomodeling. To właśnie na tych dwóch płaszczyznach świetnie sprawdziła się Anna Przybylska. Oliwia niewątpliwie odziedziczyła po niej talent. Zresztą, wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

jak wam mija wieczór kochani ? fotke zrobiła @venetjen 🥰💝

Post udostępniony przez @ oliwia.bieniuk

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

szybka sesja z ukochaną @venetjen 🤎🤍🤎

Post udostępniony przez @ oliwia.bieniuk

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

🥖🥂🍰- @venetjen 📸 @martynaplinska_makeup 🖌

Post udostępniony przez @ oliwia.bieniuk

„Oliwia Bieniuk to istna Anna Przybylska” – tak twierdzi wielu fanów Ani. Trudno nie zauważyć podobieństwa, zwłaszcza przyglądając się twarzy Oliwi. Czy Waszym zdaniem jest w stanie pójść w ślady zmarłej mamy?

źródło: VIVA, mat. prasowe

Zobacz także:

Zobacz również: