Julia Wieniawa znów krytykowana

Julia Wieniawa cieszy się olbrzymią popularnością. Do tego stopnia, że „wzięcia” pozazdrościć mogą jej nawet gwiazdy, które na polskiej scenie show-biznesu obecne są od wielu lat. Zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami” to tylko potwierdziło, jak wielką rozpoznawalnością może pochwalić się młoda celebrytka. Jak się jednak okazuje, wraz z popularnością w parze idą także złe rzeczy, a za takie można uznać wszechobecny hejt. Wystarczy małe potknięcie, a fani wytykają je na wszystkie możliwe sposoby. Tak się stało i tym razem, kiedy gwiazda zamieściła zdjęcie swojego tarasu.

Julia Wieniawa znów podpadła fanom? Komentarze mówią same za siebie

Od razu zaznaczmy, że choć Julia Wieniawa w ostatnim czasie jest atakowana zewsząd, to wciąż może pochwalić się zdecydowanie większym gronem wielbicieli, niż krytyków. 

Wszystko zaczęło się jakiś czas temu, kiedy gwiazda zaczęła publikować odważne zdjęcia. Mocno wycięty dekolt, bikini, czy brak bielizny pod obcisłymi bluzkami jednym się podobał, a inni wręcz kipieli ze złości, że to próby taniego szukania poklasku i takie coś, nie przystoi gwieździe takiego formatu, jak Julia Wieniawa.

Teraz Julia zebrała „baty” zupełnie za coś innego. Chodzi o zdjęcie jej tarasu. Najpierw zobaczcie fotkę i spróbujcie zgadnąć, o co chodzi. Jeśli się nie udało, wyjaśnienie publikujemy pod zdjęciem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kiedy ktoś stwierdzi, że odbiła mi palma- odpowiem tym zdjęciem. 🌴 Taras w toku 💪🏼

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

Jak widać taras Julii Wieniawy jest pełen palm. Jak się jednak okazuje, taki widok nie przypadł do gustu fanom, którzy wytykają brak ładu i składu na tarasie. Być może nie zobaczyli podpisu pod zdjęciem, który to wyraźnie wskazuje, że taras jest „w toku”. Wszak, większość osób to wzrokowcy, którzy najpierw spoglądają na zdjęcie, a później czytają (z mniejszą uwagą) albo też nie czytają opisu.

Niemniej jednak Julia Wieniawa kolejny raz zebrała sporą krytykę. Jeden z fanów zapytał, czy palmy przetrwają polską zimę. Inny odpisał z uszczypliwością, że patrząc na ten bałagan, nie pogniewałby się, jeśliby nie przetrwały. Wtórowali mu też inni Internauci. Jak widać, w dzisiejszych czasach łatwiej kogoś zganić, aniżeli pochwalić. Nawet, jeśli tak naprawdę przez nieuwagę, do końca się nie jest w temacie.

Zobacz także:

Zobacz również: