Tomasz Lis
fot. Youtube oficjalny kanał Tomasza Lisa

56-letni dziennikarz znowu zamieścił w mediach społecznościowych kontrowersyjny wpis. Tomasz Lis zdaje się prowokować użytkowników Twittera. Tym razem chodzi o skandaliczne zachowanie pracowników TVN i praktyk mobbingowych, do których miało dochodzić w stacji.

Tomasz Lis wspiera skompromitowanego kolegę

Znany dziennikarz postanowił wesprzeć swojego dawnego kolegę z telewizji – Piotra Kraśko. Tomasz Lis broni skompromitowanego gwiazdora TVN, chociaż jeszcze nie tak dawno sam miał poważne problemy wizerunkowe. Mowa o oskarżeniach o mobbing, którego miał się dopuszczać w redakcji „Newsweeka”.

Zdaniem internautów i części komentatorów swoim najnowszym wpisem Tomasz Lis ośmieszył się. „Jako widz czekam na Piotra Kraśko. I to absolutnie wszystko co mam w tej sprawie do powiedzenia” – napisał na Twitterze 56-latek.

Co ciekawe to nie pierwszy dziwny wpis Lisa. Na swoim koncie ma już kilka zaskakujących, w złym tego słowa znaczeniu, postów. Zazwyczaj publikował je po ważnych wydarzeniach krajowych lub światowych. Te najnowsze dotyczyły śmierci Królowej Elżbiety II, a także Igi Świątek.

Redaktorzy jednego z kolorowych magazynów stwierdzili, że wpisem na temat Piotra Kraśki, Lis skompromitował się jeszcze bardziej. „Cała sytuacja to takie TVN w pigułce: Tomasz Lis oskarżony o mobbing czeka w telewizji na Piotra Kraśkę oskarżonego o niepłacenie podatków, jazdę po pijaku i prowadzenie pojazdu bez uprawnień” – podsumowali dziennikarze.

Na słowa 56-letniego gwiazdora zareagowali użytkownicy Twittera. Trzeba odnotować, że raczej nie były to miłe komentarze. Internauci zwrócili uwagę, iż obaj panowie są do siebie bardzo podobni. „Żadnego innego komentarza nt. przestępcy podatkowego nie spodziewałem się od osoby oskarżanej o mobbing. Pozdrawiam” – napisał jeden z obserwatorów.

„Jako widz bardzo lubiłem Kraśkę, ale też jako widz oczekuję, że gość, który komentuje krytycznie i ocenia innych ludzi, przynajmniej będzie starał się mieć nieposzlakowaną opinię. Tyle w temacie”, „A to, że facet się kompletnie skompromitował i jest niewiarygodny nie ma żadnego znaczenia?”, „Kryminaliści nie są mile widziani na ekranach polskich telewizorów” – dodali inni.

źródło: Pomponik

Zobacz również: