wypadek dziecko

Niewyobrażalna tragedia rozegrała się w jednym ze sklepów budowalnych. Nie żyje zaledwie 13-miesięczne dziecko. Okoliczności wypadku porażają. Łzy same cisną się do oczu.

Dziecko nie miało szans przeżyć tak koszmarngo wypadku

Do dramatu doszło na północy Niemiec w okolicach Hanoweru. Rodzina z dzieckiem udała się na zakupy do sklepu budowlanego w miejscowości Garbsen. Nikt nie spodziewał się, że w markecie dojdzie do koszmarnego wypadku, a rodzina wróci do domu już bez malutkiej córeczki.

Podczas zakupów niespodziewanie wydarzył się potworny wypadek. Na zaledwie 13-miesięczne dziecko przewrócił się ogromny wózek. Niestety dziewczynka zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Prawdopodobnie maluch nie miał żadnych szans na to, aby wyjść cało z tego koszmaru.

Porażające szczegóły zdarzenia przedstawiły media. „13-miesięczna dziewczynka zmarła w wyniku wypadku, do którego doszło w markecie budowlanym w okolicach Hanoweru na północy Niemiec. Załadowany płytami kartonowo-gipsowymi wózek sklepowy przewrócił się na stojące obok dziecko, które po przewiezieniu do szpitala zmarło” – poinformowali dziennikarze niemieckiego dziennika „Bild”.

Warto podkreślić, iż dziecku natychmiast udzielono pomocy. Na miejsce wypadku wezwano także helikopter lotniczego pogotowia ratunkowego, który przetransportował poszkodowaną do kliniki. Niestety, chociaż lekarze robili co w ich mocy, nie udało się ocalić życia dziewczynki. „Ratownicy, którzy szybko przybyli na miejsce zdarzenia, próbowali reanimować dziecko” – zwrócili uwagę dziennikarze.

W związku z koszmarnym wypadkiem służby otoczyły opieką najbliższych zmarłego maluszka, a także świadków tragedii. „Pogotowie udzieliło też pomocy rodzicom i klientom sklepu, którzy byli świadkami tego tragicznego zdarzenia” – zaznaczył „Bild”.

Oczywiście w tej chwili trwa dochodzenie w sprawie wypadku. Rzeczniczka policji podała, iż funkcjonariusze starają się wyjaśnić dokładny przebieg makabrycznego zdarzenia. Niestety nic już nie wróci życia dziewczynce.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: