Hanna Lis
Foto: YouTube

Hanna Lis opublikowała przygnębiający wpis w mediach społecznościowych. Wyraźnie zasmucona dziennikarka przekazała przykrą wiadomość. Fani od razu zaczęli wspierać gwiazdę.

Hanna Lis nie kryje, że zwierzęta są dla niej bardzo ważne

Znana dziennikarka umieściła na swoim koncie na Instagramie przykry wpis. Hanna Lis poinformowała w nim o nagłej śmierci przyjaciela. Warto jednak podkreślić, iż nie chodzi o człowieka, ale o psa, który był dla kobiety bardzo ważny.

Dokładnie rzecz biorąc chodzi o psa o imieniu Ruby, który był najlepszym kolegą Ramena – czworonoga Hanny Lis.  który wabi się Ramen. „Jeden z dwóch najlepszych kumpli mojego Ramena, Ruby, podreptał dziś przez Tęczowy Most. Niespodziewanie sobie podreptał (jeszcze niecałe 2 tygodnie temu hasali sobie z Ramenidłem po zaśnieżonej łące). Aniu, Misiu, Pauli…Kto kiedyś miał psa, kto miał zwierzę, które kochał, ten wie. Pa, do zobaczenia” – napisała dziennikarka w mediach społecznościowych.

Do powyższego wpisu Hanna Lis dołączyła wzruszające wideo, złożone z wspominkowych nagrań z psami. Można je obejrzeć poniżej.

Niewątpliwie wpis Hanny Lis świadczy o tym, że zwierzęta są dla niej niezwykle ważne. Kobieta traktuje je jak wiernych przyjaciół.

Jak się szybko okazało, podobnie jak prezenterka myśli wielu innych użytkowników mediów społecznościowych. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy empatycznych internautów, którzy chcieli wesprzeć Hannę Lis.

„Szkoda. Wielka strata dla jego najbliższych, bo to przecież członek rodziny”, „Moja Niunia odeszła półtora miesiąca temu, zachorowała nagle, walczyła, a my walczyliśmy o nią dwa tygodnie. Serce pęka każdego dnia”, „Właśnie to jest przykre! Że przyjaciele żyją krócej niż my cudowne istoty!”, „Odejście ukochanego psiaka boli okrutnie nikt ani nic nie zastąpi miłości, którą ofiarują nam ukochane psy. Są więcej, niż członkami rodziny. Są częścią nas samych”, „Receptą jest kolejna miłość, którą można dać nowemu zwierzakowi. To nie jest zwykłe odejście, to jakby ktoś wyrwał kawałek serca. Chociaż mimo czasu, który i tak upłynie będzie nadal bolało, warto zapamiętać to co najlepsze” – komentowali internauci.

źródło: Pomponik

Zobacz również: