Doda pokazała tyłek

Dorota Rabczewska znana jest ze swojego luźnego podejścia do życia. Doda już wielokrotnie zaskoczyła fanów swoimi opiniami, wyglądem, czy wyzywającymi filmami i zdjęciami. Nikt jednak nie spodziewał się, że Rabczewska poszaleje aż tak bardzo i zamieści nagranie, na którym będziemy mogli podziwiać z bliskiej perspektywy jej dopracowane, niemalże do perfekcji ciało. A wszystko to na specjalnie życzenie fanów.

Doda poszalała na Instagramie

Wielu fanów jest w szoku, po tym, jak zobaczyło nagranie, na którym Doda w skąpym stroju wygina swoje ciało. Po obejrzeniu filmu śmiało można stwierdzić, że Dorota Rabczewska z powodzeniem mogłaby być twarzą jakiejś siłowni. Kto wie, może ktoś dostrzeże w niej taki potencjał i zdecyduje się wyłożyć pieniądze, aby rozreklamować swój kulturystyczny biznes?

Dlaczego Doda zaszalała aż tak bardzo? Otóż cała akcja ma związek ze zbiórką pieniędzy na chorą Julkę. Dorota Rabczewska dość mocno promowała zrzutkę na swoim Instagramie. Ba, piosenkarka, celebrytka, a ostatnio także producentka, obiecała nawet fanom, że jeśli uzbierają milion złotych, to ona pokaże się z odważnej strony. No i mamy. Film, na którym Doda w naoliwionym ciele odważnie wygina się podczas ćwiczeń na siłowni. Trzeba przyznać, że wzrok fanów przykuwa przede wszystkim pupa Rabczewskiej. Mocno wycięte spodenki uwidoczniły jej pośladki.

Nagranie możecie zobaczyć poniżej, ale od razu ostrzegamy – może zrobić się gorąco. Przygotujcie sobie na ochłodę szklankę wody.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Trzeba przyznać, że z akcją Doda trafiła w przysłowiową dziesiątkę. Fanom wystarczył zaledwie jeden dzień, aby dobić do kwoty 1 miliona złotych. Dla Rabczewskiej takie nagranie to niezbyt wielki wysiłek, a pieniądze uzbierane dla Julki są dla niej jedyną szansą na leczenie. Brawo fani, brawo Dorota.

Wygląda też na to, że film wkrótce stanie się prawdziwym hitem polskiego internetu. Ba, już zaczyna nawet nim być. W komentarzach aż roi się od niesamowitych słów zachwytu nad ciałem i odwagą Dody.

„Doda takie wyczyny mogę oglądać codziennie, jeśli tylko przyświeca mi szlachetny cel”, „Chyba będę to oglądać przed każdym treningiem dla motywacji”, „Brawo Dorotko wyglądasz świetnie”, „Ale super pośladki. Pani zawsze dotrzymuje danego słowa” – komentują fani Rabczewskiej.

Zobacz również: