Zima

Wszyscy zastanawiają się, jak będzie wyglądała w tym roku zima i Święta Bożego Narodzenia? Niemal pewne jest, że będziemy wciąż zmagali się z szalejącą pandemią koronawirusa, przez co klimat Świąt Bożego Narodzenia może być niezwykle ciężko poczuć. Czy przynajmniej pogoda sprawi, że tegoroczne święta będą białe? Niestety, ale i w tym przypadku nie mamy optymistycznych informacji.

Tak będzie wyglądała zima i Boże Narodzenie w tym roku

Choć prognozy meteorologów są różne i tak naprawdę, chyba jest jeszcze za wcześnie, by trafnie ocenić, czy w tym roku doczekamy się białych świąt, to innego zdania jest najbardziej znana w Polsce wróżka – Cesaria. Przewiduje ona, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie będą niestety dla nas optymistyczne.

Trzeba przyznać, że ta wróżka ma niesamowity dar przepowiadania przeszłości. Już nie raz i nie dwa jej prognozy okazywały się trafne. Jak chociażby ta, kiedy mówiła o zwycięstwie Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Wróćmy jednak do pogody i to, co w swojej szklanej kuli zobaczyła wróżka Cesaria.

“Niestety w większości regionów naszego kraju Polacy spędzą święta Bożego Narodzenia bez śniegu. Ten pojawić się może jedynie w południowych krańcach kraju” – twierdzi wróżka.

Jak widać, prawdopodobnie tegoroczne Święta Bożego Narodzenia popsuje nie tylko koronawirus, ale także pogoda, która nie pomoże w odczuwaniu należytego klimatu.

Wróżka poruszyła też temat zimy w Polsce. Jaka będzie zima i czy w ogóle dotrze nad nasz kraj? Wygląda na to, że szykuje się nam kolejny rok z wyjątkowo ciepłą zimą.

Zima w tym roku będzie krótka (…) Będziemy mogli cieszyć się tylko jedną, krótką falą lekkich mrozów, która pojawi się mniej więcej w połowie stycznia” – twierdzi wróżka.

Dodaje też, jakich temperatur możemy spodziewać się zimą. “Temperatury o niewiele przekroczą 10 stopni Celsjusza” – czytamy.

Czy taka zima Wam się podoba? Jedno jest pewne, bez białych świąt ciężko poczuć ich klimat, a zima z solidną pokrywą śnieżną to niesamowita frajda dla dzieci. Sanki, lepienie bałwana czy rzucanie się kulkami. O to w tym roku może być niezwykle ciężko.

źródło: Super Express

  1. Gwiazdy TVP komentują wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Dla wielu to szok
  2. Sceny grozy w szpitalu. Awanturował się, a następnie pijany wsiadł do karetki
  3. Doda wyjawiła, że robi to z przyjacielem. Mąż tylko się przygląda?

Zobacz również: