Zygmunt Chajzer

O sytuacji swojego ojca poinformował Filip Chajzer, który jutro będzie obchodził urodziny. Świętował to zbyt mocne słowo zwłaszcza, kiedy w szpitalu przebywa jego ojciec Zygmunt Chajzer. Filip poprosił wszystkich o wsparcie i skierowanie swoich myśli właśnie na ojca, z którym od początku swojego życia jest na swój sposób nierozłączny.

Zygmunt Chajzer w szpitalu, czeka go poważna operacja

„Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne” – zaczął swój wpis tajemniczo Filip Chajzer. Później jednak przeszedł do sedna sprawy i przyznał, że jego ojciec, Zygmunt Chajzer przebywa w szpitalu.

„Dziś ma poważną operację. Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie – oznajmił Filip Chajzer. Syn wyjaśnił także, dlaczego jego ojciec, Zygmunt Chajzer trafił na stół operacyjny.

Okazuje się, że były prowadzący popularnego programu „Idź na całość” czy twarz kampanii proszku do prania „Vizir” ma problemy urologiczne. „Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne (…) Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle… To był ostatni dzwonek” – pisze we wstrząsających słowach syn legendy szklanego ekranu, Filip.

Sam Filip Chajzer zaznaczył, że jego wpis ma bardzo symboliczny charakter. Poprosił nie tylko o wsparcie dla swojego ojca, ale także o zwrócenie uwagi na problemy męskich chorób. „Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie – wyślijcie ich na badania” – apeluje Filip. Dlatego też przykład i operacja, którą przejdzie Zygmunt Chajzer dokładnie pokazuje, że zwykłe, proste badanie, może uratować życie a nawet zdrowie kogoś z naszych bliskich.

  1. To koniec „Zniewolonej”. Pojawiło się oświadczenie, które wstrząśnie fanami serialu
  2. Zamach na Kaczyńskiego? Prezes PiS został ewakuowany z Warszawy
  3. Meghan Markle była w ciąży. Wiadomo co stało się z jej dzieckiem, przyznała to publicznie
  4. Rząd PiS będzie kontrolował pieniądze Polaków. Trwają prace nad nową ustawą
  5. Masakryczna wpadka w PnŚ podczas wypowiedzi eksperta. Internauci nie zostawili na TVP suchej nitki

Zobacz również: