Jarosław Kaczyński

Jesteśmy świadkami bezprecedensowej sytuacji. „Gazeta Wyborcza” dotarła do sensacyjnych informacji, mówiących o tym, że Jarosław Kaczyński w kamizelce kuloodpornej został ewakuowany z Warszawy. Powód? Zagrożenie jego życia. Wieści potwierdza senator powiązany z Platformą Obywatelską, Bogdan Klich, który co tu dużo mówić, zakpił z Kaczyńskiego. Przyglądamy się sprawie.

Jarosław Kaczyński ewakuowany z Warszawy

Jak wynika z publikacji „GW”, Jarosław Kaczyński został wywieziony ze Stolicy na czas Protestu Kobiet. Prezes Prawa i Sprawiedliwości miał obawiać się o swoje życie i zdrowie. Sensacyjne doniesienia, w kpiących słowach, potwierdza senator Bogdan Klich.

Kaczyńskiemu miało nie spodobać się gromadzenie protestujących pod jego domem. Kiedy do tego doszły groźby pod adresem Prezesa Prawa i Sprawiedliwości, ten za namowami ochrony postanowił udać się w bezpieczniejsze miejsce.

Kaczyński w kamizelce kuloodpornej, pilnowany przez dziesiątki ochroniarzy, z ośrodka pod Łomżą, wydaje polecenia pacyfikowania protestów polskich kobiet. „Bohater”  – pisze na Twitterze, senator Bogdan Klich.

Już wcześniej takie informacje przekazała „Gazeta Wyborcza”. Według jej ustaleń, Jarosław Kaczyński został ubrany w kamizelkę kuloodporną i wywieziony do ośrodka szkoleniowego w Czerwonym Borze k. Łomży. Tam miał być z pewnością bezpieczniejszy niż podczas eskalacji protestów we Warszawie, gdzie coraz częściej na ulicach, a także w sieci słyszał pod swoim adresem bezpośrednie groźby.

Za ochronę Jarosława Kaczyńskiego odpowiada firma GROM GROUP i to ona, według doniesień „GW” miała podjąć taką decyzję i skłonić Kaczyńskiego do wyjazdu z Warszawy. Dlatego, że istniało realne ryzyko zamachu na Prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

W sieci po tych publikacjach rozpętała się kolejna burza wokół Kaczyńskiego. Dlatego też wiele osób zarzuca mu, że przestraszył się kobiet, które sam wyciągnął swoimi decyzjami na ulice. Jednak czy w sytuacji gróźb karanych i realnego zagrożenia życia, można dziwić się decyzji o wyjeździe z Warszawy?

źródło: Gazeta Wyborcza, Twitter

  1. Jolanta Kwaśniewska opowiada o małżeństwie. Nie miała łatwo, na samą myśl można załamać ręce
  2. Poseł Platformy Obywatelskiej ośmieszył się na oczach milionów. Jego wypowiedź przejdzie do historii
  3. Rząd PiS będzie kontrolował pieniądze Polaków. Trwają prace nad nową ustawą

Zobacz również: