psy rozszarpały dziewczynkę

7-latka oraz jej rodzina nie przypuszczali, co może wydarzyć się w drodze powrotnej ze szkoły. Dziewczynka wracała z lekcji muzyki, aż w pewnym momencie została niespodziewanie zaatakowana przez gromadę agresywncyh psów. Czworonogi dosłownie rozszarpały dziecko. Dziewczynka nie przeżyła ataku.

7-latka zginęła rozszarpana przez agresywne psy

Nie jest to materiał dla ludzi o słabych nerwach, a z pewnością także Ci, którzy potrafią trzymać je na wodzy, uronią łezkę. Dziennikarze „Daily Mail” opisali całą sytuację w przerażających szczegółach. Wszystko rozegrało się w północno-wschodniej Rosji. Dziewczynka została zaatakowana, kiedy wracała do domu z lekcji muzyki.

„Bezpańskie psy zaatakowały dziecko na tak wąskiej drodze, że nie miało ono szans na ucieczkę.” – czytamy na łamach portalu o2.pl, który cytuje doniesienia „’Daily Mail”. Psy nie dały za wygraną, dopóki nie rozszarpały dziewczynki dosłownie na strzępy. „Oderwały nogę dziewczynki oraz dotkliwie okaleczyły jej twarz.” – czytamy porażające szczegóły.

„Zwłoki dziecka zostały zaciągnięte przez czworonogi w odległe miejsce.” – dodają dziennikarze. Okazuje się, że psy były na tyle agresywne, że policja miała problem, żeby zbliżyć się do, jak niestety okazało się, ciała dziewczynki.

Miejscowa społeczność jest oburzona tym, co się wydarzyło. Dramat poruszył wszystkich. Lokalne władze, ze względu na rosyjskie prawo, nie mogły uśpić ani w żaden sposób wyeliminować psów. Gdyby nie szybka decyzja samych mieszkańców, te mogłyby zagrażać kolejnym dzieciom czy nawet dorosłym. Dlatego, ludzie sami postanowili wymierzyć sprawiedliwość. Mieszkańcy odstrzelili niebezpieczne psy.

źródło: o2.pl, Daily Mail

CZYTAJ TAKŻE: Nie żyje polski gwiazdor disco polo. Przegrał z ciężką chorobą

Zobacz również: