Karol Strasburger

Młoda żona Karola Strasburgera mocno się zdenerwowała. Kobieta wydała oświadczenie i zagroziła sądem. Komu i o co ma żal pani Małgorzata?

Karol Strasburger i jego rodzina są pod ostrzałem paparazzich

Gospodarz „Familiady” ożenił się w 2019 roku z młodszą o 37 lat Małgorzatą Weremczuk. Para doczekała się córeczki Laury, która dziś ma już 4 lata. Niedawno cała rodzina wybrała się nad Bałtyk. Niestety podczas wypoczynku doszło do przykrego incydentu.

Otóż paparazzi wykonywali rodzinie Karola Strasborgera zdjęcia z ukrycia. Następnie fotografie pojawiły się w jednym z portali internetowych.

To nie spodobało się Karolowi Strasburgerowi i pani Małgorzacie. Parę zdenerwowało zwłaszcza to, że na zdjęciach pojawiła się 4-letnia Laura.

W związku z zaistniałą sytuacją żona Karola Strasburgera wydała mocne oświadczenie. „Utrwalanie wizerunku naszej córki na waszych nośnikach jest przegięciem. Podeszłam, prosiłam miło, jako matka, kiedy już udało mi się was wychwycić. Nie pomogło po ludzku. Każdy, kto nas zna, z kim mamy relacje zawodowo-partnerskie wie, jak bardzo chronimy tę kwestię. Nie interesuje nas blurowanie twarzy Laury w publikacjach! Nie ma naszej zgody, abyście fotografowali bez naszej kontroli nasze dziecko. Ani jej ciało, ani twarz, ani nic, co stanowi, choć mały procent jej wizerunku” – napisała 39-latka w oświadczeniu.

Żona Karola Strasburgera podkreśliła, że nie wyraża zgody na publikowanie zdjęć jej rodziny. Zaznaczyła, że najbliżsi są dla niej świętością.

„Nie życzę sobie zaglądania do mojej świętości, jaką jest dom, życie rodzinne, miejsca, w jakich przebywam, stan posiadania czy sprawy osobiste, o jakich sama nie komunikuję publicznie” – stwierdziła ukochana gospodarza

Mama 4-letniej Laury nie kryła, że każdą podobną sytuację zamierza rozwiązywać w przyszłości na drodze prawnej.

„Pomimo naszej zawsze otwartej, pełnej zrozumienia postawy wobec każdej współpracy z mediami stanowczo oświadczamy z Karolem Strasburgerem, że każda redakcja, która wejdzie w posiadanie wykonanych dziś i innych nieautoryzowanych zdjęć naszej rodziny oraz wpadnie na pomysł ich publikacji, musi liczyć się z naszymi zdecydowanymi działaniami prawnymi” – zaznaczyła.

źródło: Plejada

Zobacz również: