Grzegorz Skawiński
foto: YouTube

Muzyk zespołu „Kombii” w lipcu obchodził 69. urodziny. Grzegorz Skawiński wiele osiągnął w życiu zawodowym. Natomiast jego sprawy prywatne do tej pory owiane są tajemnicą. Wiadomo jedynie, że mężczyzna nigdy się nie ożenił i nie ma dzieci. Właśnie na temat braku potomstwa gwiazdor wypowiedział się w jednym z ostatnich wywiadów.

Grzegorz Skawiński wyjaśnia, dlaczego nie posiada dzieci

Z pewnością Grzegorz Skawiński uważany jest za jednego z najlepszych gitarzystów w Polsce. Muzyk współpracował z tak znanymi zespołami jak „Kombi” czy też „O.N.A.”.

Niestety w wyniku konfliktu z Waldemarem Tkaczykiem Grzegorz Skawiński zdecydował się na reaktywację „Kombi”. Zespół zyskał jednak nieco zmienioną od poprzedniej nazwę, mianowicie „Kombii”.

Kolorowe tabloidy i fani przez lata łączyli Grzegorza Skawińskiego z różnymi kobietami. Natomiast prawda jest taka, że muzyk nigdy się nie ożenił. Gitarzysta nie dochował się także dzieci.

Na ten dość intymny temat 69-latek wypowiedział się w jednym z wywiadów. Tak naprawdę, to dziennikarka zapytała wprost Grzegorza Skawińskiego o to, czy żałuje, że nie ma dziecka.

Co ciekawe artysta nie uchylił się od pytania, tylko szczerze odpowiedział. „Żałuję. Czasami jednak życie tak się ludziom poukłada i nie ma na to rady” – powiedział gitarzysta. „Ale to nie jest najważniejsze” – dodał.

Warto zwrócić uwagę, że chociaż Grzegorz Skawiński nie ma własnych dzieci, to ma komu poświęcać czas. Otóż lider „Kombii” jest ojcem chrzestnym aż pięciorga pociech.

„Mam pięcioro chrześniaków, dwoje z nich to już osoby dorosłe. Dużo tego, więc już wystarczy. Teraz przeszliśmy z chrześniakami i chrześnicą na inny poziom rozmowy, bo kiedy dzieciak ma już naście lat, rozmawiamy zupełnie inaczej” – zdradził kilka temu muzyk.

Jednocześnie Grzegorz Skawiński podkreślił, że swoje uczucia ulokował w „pracy i pasji”.

źródło: Super Express

Zobacz również: