Borys Szyc
foto: YouTube

Znany aktor pochwalił się radosną rocznicą. Borys Szyc miał spore powody do świętowania. Wszystko dlatego, że artysta obchodził w ostatnich dniach swoje 45-te urodziny. W mediach społecznościowych pojawił się wzruszający wpis.

Borys Szyc skończył 45 lat

Z domu Borysa Szyca napłynęły znakomite wieści. Aktor w ostatnich dniach obchodził swoje 45-te urodziny. Z tej radosnej okazji celebryta opublikował wyjątkowy wpis na Instagramie.

Borys Szyc zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy jak artysta zdmuchuje świeczki z tortu. To jednak nie wszystko. Aktor dołączył do fotografii wzruszający wpis. Mężczyzna podziękował w nim publicznie za miłość.

„45 zdmuchnięte… Pięknie zleciało, trochę gorzko, trochę słodko. Sporo się przez te lata nauczyłem. I oprócz zdrowia i pięknych podróży, tego właśnie bym sobie chyba życzył…mądrych lekcji przez kolejne lata. I umiejętności korzystania z nich. Jestem wdzięczny za miłość, którą czuję na codzień. Justyna Nagłowska aj low ju. I jestem gotów na kolejne wyzwania. Jak dobrze patrzeć na to wszystko dookoła trzeźwym okiem” – napisał Borys Szyc.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)

Przy okazji warto wspomnieć, iż Borys Szyc poznał swoją żonę, Justynę Szyc-Nagłowską, jeszcze w szkole teatralnej. Co ciekawe, byli ze sobą przez rok, ale ostatecznie postanowili się rozstać. Po piętnastu latach uczucie między nimi odżyło. W końcu para pobrała się w 2019 r. Natomiast rok później urodził się ich syn, Henryk.

źródło: Pomponik

Zobacz również: