Piotr Kraśko

Prezenter TVN podał za pośrednictwem mediów społecznościowych radosną informację. Piotr Kraśko pochwalił się na Instagramie swoim synem. Pod postem pojawiły się liczne gratulacje.

Piotr Kraśko pochwalił się sukcesami syna

Od dawna wiadomo, że Piotr Kraśko i jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko są wielkimi fanami jeździectwa. Okazuje się, że pasję do jazdy konnej zaszczepili również swoim dzieciom.

Właśnie okazało się, że syn Piotra Kraśki odniósł pierwszy sukces w zawodach. Prezenter „Faktów TVN” nie omieszkał pochwalić się osiągnięciem 14-letniego Aleksandra w prestiżowych zmaganiach.

„Ja w jego wieku jeszcze w życiu na koniu nie siedziałem, a on właśnie wygrał swoją pierwszą Grand Prix! Wcześniej cztery konkursy na Zawodach Ogólnopolskich DiM Galkowo Masters. Brawo, Aleksander!” – napisał Piotr Kraśko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

Pod postem Piotra Kraśki pojawiło się mnóstwo sympatycznych komentarzy. Użytkownicy Instagarama przesłali wiele gratulacji dla syna dziennikarza. „Gratulacje, Lusio. To dopiero początek Twoich spektakularnych sukcesów!”, „Luśko Mistrz! Wszystko dzięki waszemu wsparciu”, „Gratulacje dla młodego przystojniaczka”, „Gratuluję syna! Świetny chłopak” – napisali ludzie pod wpisem.

źródło: Plejada

Zobacz również: