Ukraina Rosja

Władimir Putin może być wściekły. Na jaw wyszedł jeden z pilnie strzeżonych sekretów rosyjskiego prezydenta. Chodzi o córkę przywódcy Rosji, której partnerem jest Igor Zełenski. To jednak nie wszystko, Putinówna urodziła mężczyźnie dziecko.

Opublikowano wyniki dziennikarskiego śledztwa w sprawie córki Władimira Putina

W mediach pojawił się dziś raport. Przedstawia on wyniki dziennikarskiego śledztwa przeprowadzonego wspólnie przez niemiecki „Der Spiegel” i niezależny rosyjski portal „iStories”. Zawarte w dokumencie ustalenia mogą niektórych dość mocno zszokować.

Otóż zdaniem dziennikarzy, córka Władimira Putina jest związana z rosyjskim baletmistrzem Igorem Zełenskim. Mało tego, kobieta urodziła artyście dziecko. „Igor Zelenski (52 lata) jest podobno w poważnym, długotrwałym związku z 35-letnią Kateriną Tichonową, powszechnie uważaną za córkę Putina” – donieśli przedstawiciele mediów.

Kim jest Zełenski? Koniecznie trzeba podkreślić, iż zbieżność nazwisk partnera Tichonowej z obecnym prezydentem Ukrainy jest zupełnie przypadkowa. Igor od 2016 roku pełnił funkcję dyrektora Bawarskiego Baletu Państwowego.

Przygoda artysty ze wspomnianą instytucją zakończyła się w związku z atakiem Rosji na Ukrainę. Jak powiedział Serge Dorny, dyrektor zarządzający Bawarską Operą Narodową, Zełenski musiał odejść, gdyż nie potępił otwarcie rosyjskiej inwazji.

Sam Zełenski stwierdził wtedy, że rezygnacja z pracy w Bawarskim Balecie Państwowym wynika z jego sytuacji osobistej. „Prowadzenie trupy baletowej wymaga absolutnej koncentracji i sprawności. Obecnie jednak sprawy osobiste, rodzinne wymagają mojej pełnej uwagi i czasu, co jest nie do pogodzenia z moją działalnością jako reżysera baletu w Monachium… Teraz moja rodzina potrzebuje mojego wsparcia” – wyznał.

Ową rodzinę, o której mówił sam tancerz, według dziennikarzy, stanowi właśnie Katerina Tichonowa oraz ich wspólna córka. Dziewczynka, czyli wnuczka przywódcy Rosji, ma mieć w tej chwili niecałe pięć lat.

Za tym, iż Zełenski jest w związku z Putinówną przemawiają ustalenia raportu. W czasie gdy mężczyzna pracował w Bawarskim Balecie Państwowym, kobieta regularnie latała z Rosji do Niemiec. W latach 2017 – 2019 Tichonowa miała odbyć aż 50 podróży między Moskwą a Monachium.

Dziennikarze śledczy dotarli również do dokumentów Służb Bezpieczeństwa oraz sprawozdań osobistego ochroniarza Tichonowej, Aleksieja Skripczaka. Odnaleziono w nich bilety lotnicze oraz paszporty córki Putina, Zełenskiego i dziewczynki urodzonej w 2017 roku.

Na koniec warto podkreślić, iż nie wiadomo gdzie obecnie przebywa córka Władimira Putina, jej partner i ich córeczka.

źródło: o2.pl

Zobacz również: