Krzysztof Cugowski

Były wokalista legendarnej „Budki Suflera” nie kryje, że ma nie lada problem. Krzysztof Cugowski jest poważnie zaniepokojony sytuacją w swojej rodzinie. Dodajmy, że obawy artysty wzbudzili jego dorośli już synowie. 

Krzysztof Cugowski nie ma pojęcia co się wydarzyło

Smutne wieści przekazał były lider „Budki Suflera”. Krzysztof Cugowski wyznał, iż między jego dwoma najstarszymi synami narodził się konflikt. Chodzi o Piotra i Wojciecha, którzy niegdyś tworzyli znany zespół „Bracia”.

Gwiazda polskiej piosenki jest poważnie zaniepokojona całą sytuacją. Tym bardziej, że jeszcze nie tak dawno dorosłe już dzieci Cugowskiego występowały razem na scenie. Teraz rzekomo nie ma mowy o kontynuacji jakiejkolwiek współpracy.

Zdruzgotany piosenkarz przyznał, że nie ma pojęcia co wydarzyło się między jego synami. Jednocześnie Krzysztof Cugowski podkreślił, iż nie chce nawet wiedzieć, co było wywołało konflikt. „Nie wyciągam tego, kto to spowodował. To się stało miesiąc po tym, jak my się rozstaliśmy. Coś musiało się wydarzyć, ale co dokładnie, nie wiem i nie chcę wiedzieć” – powiedział gwiazdor. Dodajmy, iż doświadczony muzyk jest przekonany, że to nie z jego powodu doszło do nieporozumienia pomiędzy Piotrem i Wojciechem.

Artysta zaznaczył, że rozpad zespołu „Bracia” to wielkie nieszczęście i ogromny błąd. Z pewnością opinię seniora Cugowskiego podzielają miłośnicy zespołu, który kiedyś współtworzyli synowie Krzysztofa – Piotr i Wojciech. Warto odnotować, że ekpia cieszyła sią dużą sympatią publiczności, a także miała na swoim koncie wiele hitów.

Należy zaznaczyć, iż Krzysztof Cugowski także współpracował ze swoimi synami. Co ciekawe, wokalista ocenił ten okres w swoim życiu bardzo pozytywnie. Nie krył, że dla niego były to bardzo szczęśliwe chwile.

Po rozwiązaniu zespołu obaj bracia skupili się na karierach solowych. W związku z tym, mało realne wydaje się, aby projekt pod nazwą „Bracia” miał zostać reaktywowany w najbliższym czasie.

źródło: goniec.pl

Zobacz również: