Kinga Rusin

Popularna dziennikarka Kinga Rusin właśnie ogłosiła radosną wiadomość. To właśnie z jej powodu gwiazda po kilku latach wojaży wróciła do Polski. 

Kinga Rusin ma powody do świętowania

Przypomnijmy, iż kilka lat temu gwiazda zdecydowała się opuścić kraj i udać się w niekończącą się podróż po świecie. Niespodziewanie Rusin zrobiła sobie przerwę w wojażach i wróciła do ojczyzny. Okazuje się, że miała ku temu ważny i zarazem radosny powód.

Swój niespodziewany przyjazd do Polski Kinga Rusin wyjaśniła w mediach społecznościowych. Gwiazda opublikowała na Instagramie wpis, z którego dowiadujemy się, że ma bardzo radosny powód do świętowania.

Okazuje się, że ukochana mama Rusin właśnie skończyła 80 lat. Z tej okazji dziennikarka podzieliła się z internautami rodzinnym zdjęciem, na którym pozuje z mamą. „Moja Mama skończyła 80 lat! Nie mogło mnie zabraknąć na uroczystościach, które od dawna, w tajemnicy, organizowałam. Nieważne jakie niespodzianki, prezenty, sekretne podróże bym wymyśliła, to i tak za mało, żeby podziękować jej za to, że jest i, że była ZAWSZE, kiedy jej potrzebowałam, zawsze, kiedy trzeba było zaradzić, pomóc, pogadać. Chciałabym wynagrodzić jej choć trochę straszne, wojenne i powojenne dzieciństwo, trudy samotnego macierzyństwa, biedne, komunistyczne czasy. Cieszę się, że mogę teraz spełniać jej najskrytsze marzenia, bo lepiej późno niż wcale. Życzeniom nie było końca, poza „zdrowiem” to „żeby jeszcze było normalnie i przepięknie”. Mamo, Ty wiesz…” – napisała prezenterka.

Pod wpisem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Użytkownicy Instagrama składali seniorce życzenia i zwrócili uwagę, iż mama Rusin nie wygląda na swój wiek. „80? Mama wygląda jak siostra; 80 lat? Jak dla mnie max 50 lat. Spełnienia najskrytszych marzeń dla Pani Mamy; 80 lat? Chyba pomyłka o 30 lat w akcie urodzenia, wygląda jak starsza siostra; Chyba razem macie te 80!” – zachwycali się internauci.

źródło: Pudelek

Zobacz również: