Rolnik szuka żony
Prowadząca Rolnik szuka żony, Marta Manowska (zdjęcie podglądowe)

Ta wiadomość ucieszy wielbicieli „Rolnik szuka żony”. Niewątpliwie wielu fanów czekało na nią od miesięcy. Po ostatnich wydarzeniach niektórzy prawdopodobnie również odetchnęli z ulgą. 

Jesienią ma ruszyć 9. edcja „Rolnik szuka żony”

Na antenę TVP powraca program, w którym samotni rolnicy poszukują miłości. Z pewnością ta wiadomość ucieszy fanów hitu, których możemy liczyć w milionach. W końcu audycja to jeden z flagowych przebojów Telewizji Polskiej.

Według branżowego portalu 8. odsłonę „Rolnik szuka żony” obejrzało średnio 3,43 mln widzów. Dodajmy, iż show emitowane było na antenie TVP1 w niedziele o godz. 21.15, w okresie od 19 września do 5 grudnia br.

„Z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że reality-show oglądało średnio 3,43 mln osób. Przełożyło się to na 25,62 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 23,10 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 21,59 proc. w grupie 16-59. TVP1 w czasie emisji formatu była zdecydowanym liderem rynku zarówno w 4+, jak i w 16-49” – podali dziennikarze.

Ta informacja przypuszczalnie uspokoiła wielbicieli programu, którzy po ostatnich wydarzeniach obawiali się, czy Martę Manowską ponownie zobaczymi w roli gospodyni show. Przypomnijmy, iż nie tak dawno media obiegła zaskakująca wiadomość. Otóż lubiana dziennikarka straciła posadę w „The Voice Senior”. Na szczęście w przypadku „Rolnik szuka żony” historia się nie powtórzyła.

Co ciekawe, tzw. zerowy odcinek, który był swego rodzaju wprowadzeniem do najnowszej odsłony show widzowie mieli okazję zobaczyć już podczas świąt wielkanocnych. Teraz jednak wszyscy czekali na informację, kiedy ruszy cała 9. edycja „Rolnik szuka żony”.

Otóż premiera 1. odcinka programu ma nastąpić jesienią bieżącego roku. Dokładnie rzecz biorąc ma być emitowana w niedziele o godz. 21:15, począwszy od 4 września 2022 roku. Dodajmy, że producenci zdradzili już kim są uczestnicy najnowszej odsłony. We wspomnianym pilocie „Rolnik szuka żony” przedstawiono sześciu mężczyzn i dwie kobiety, których losy będziemy śledzić nadchodzącej jesieni.

źródło: Goniec, Wirtualne Media

Zobacz również: