Grzegorz Markowski
Foto: YouTube

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Grzegorz Markowski ma poważne problemy ze zdrowiem. Teraz córka wokalisty przekazała kolejne przykre informacje na temat swojego ojca. 

Być może to ostatni występ na scenie Grzegorza Markowskiego

Top Of The Top Festival w Sopocie trwa w najlepsze. Wśród gwiazd, które wystąpią na scenie znaleźli się Grzegorz i Patrycja Markowscy. Z tego powodu piosenkarka udzieliła krótkiego wywiadu. Niestety to co powiedziała 43-latka nie spodoba się fanom zepsołu „Perfect”.

Córka Grzegorza Markowskiego ujawniła, że jej wspólny koncert z tatą na Top Of The Top Sopot Festivalu będzie zapewne jednym z ostatnich występów wokalisty na scenie. Z pewnością ta wiadomość zasmuci wielbicieli twórczości zespołu „Perfect”.

Występ Patrycji z ojcem na Top Of The Top Sopot Festivalu już dzisiaj tj. w czwartek, 18 sierpnia. Wiele wskazuje, że będzie to ostatnia okazja, aby posłuchać na żywo Grzegorza Markowskiego. Powodem mają być problemy zdrowotne, które doskwierają gwiazdorowi.

Przypomnijmy, iż Grzegorz Markowski odszedł z zespołu w 2021 roku. Wówczas przykrą decyzję uzasadnił kłopotami ze zdrowiem. Od tego czasu mężczyzna rzadko pokazuje się publicznie. O tym, że coś musi być na rzeczy świadczy fakt, iż niedawno córka artysty przyznała, że musi opiekować się rodzicami.

Przy okazji występu na Top Of The Top Sopot Festivalu wokalistka ujawniła, jak wyglądają wspólne próby z ojcem. „Próby z nim są bardzo szybkie. Myślę, że to jeden z ostatnich występów taty. Będę go cały czas namawiać i mam nadzieję, że czasami będzie się zgadzał” – stwierdziła piosenkarka.

źródło: Super Express

Zobacz również: