Marzena Kipiel-Sztuka ze Świata według Kiepskich
Kadr serialu Świat według Kiepskich

Gwiazda serialu „Świat według Kiepskich” znalazła się w bardzo złej sytuacji. Marzena Kipiel-Sztuka informowała o swoim dramatycznym położeniu od dawna. Z tego powodu wierni fani produkcji Polsatu postanowili pomóc artystce. Nikt nie spodziewał się jednak, w jaki sposób zakończy się cała sprawa. 

Ludzie zorganizowali zrzutkę na rzecz aktorki serialu „Świat według Kiepskich”

Jak już wspomnieliśmy Marzena Kipiel-Sztuka od jakiegoś czasu nie ukrywała, iż jej sytuacja finansowa jest tragiczna. Aktorka zmaga się z poważnymi problemami finansowymi od kiedy telewizja Polsat zdecydowała się zakończyć produkcje serialu „Świat według Kiepskich”.

Niewątpliwie wstrzymanie, a później zakończenie prac nad hitem Polsatu musiało mocno dać się we znaki Marzenie Kipiel-Sztuce. Tym bardziej, że aktorka przez ponad 20 lat wcielała się w rolę Halinki w serialu „Świat według Kiepskich”.

Gwiazda „Świata według Kiepskich” przyznała w jednym z wywiadów, iż doszło nawet do tego, że wzięła kredyt na podstawowe opłaty. „Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu. Dzięki pożyczce mogłam też kupić dużo karmy dla mojego mopsa Gienka i trochę zapełnić lodówkę” – wyjawiła załamana Kipiel-Sztuka.

Wielbiciele aktorki nie pozostawili jej bez pomocy. Ludzie na tyle przejęli się faktem, że artystki nie stać na jedzenie i podstawowe opłaty, że uruchomili zbiórkę pieniędzy. Zrzutka została już zakończona. Ku zdziwieniu wszystkich nagle pojawił się niespodziewany problem.

Okazało się, że organizator zbiórki, mimo licznych prób, nie może skontaktować się ani z Kipiel-Sztuką, ani jej managmentem. Z tego powodu nie ma fizycznej możliwości, aby przekazać aktorce „Świata według Kiepskich” zebrane pieniądze. W związku z tym, środki mają wrócić na konta darczyńców.

„Pragnę podziękować każdemu z osobna, każdemu kto wpłacił choćby najmniejszą kwotę. Uzbierana przed zwrotami kwota bez wątpliwości zadowoliłaby Panią Marzenę, jednak z względu na brak odpowiedzi ze strony managamentu oraz Pani Marzeny, nie mogłem przekazać jej uzbieranej kwoty. W związku z powyższym pieniądze zostaną Państwu zwrócone. Niestety, zrzutka.pl życzy sobie 3zł od każdego zwrotu, więc każdy, kto wpłacił kwotę otrzyma to co wpłacił, odjąć 3 zł. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję” – napisał organizator na stronie zrzutki.

źródło: se.pl

Zobacz również: