Krystyna Pawłowicz

Była posłanka PiS, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego zaniepokoiła opinię publiczną swoim wpisem w mediach społecznościowych. Czyżby coś niedobrego działo się u Krystyny Pawłowicz? 

Krystyna Pawłowicz napisała o śmierci

Niewątpliwie Krystyna Pawłowicz to osoba kontrowersyjna. W dużej mierze to zasługa jej dość oryginalnego zachowania i nierzadko niespotykanych wpisów na Twitterze. Polityk nie boi się na bieżąco komentować najważniejszych spraw dotyczących zarówno Polski, jak i świata. Z tego powodu jedni ją kochają, inni nienawidzą.

Nie inaczej było w przypadku najnowszego posta Pawłowicz w mediach społecznościowych. Była posłanka PiS wypowiedziała się na temat śmierci. Wydaje się, że jednym z powodów umieszczenia kontrowersyjnego wpisu było zainteresowanie jakie polityk wykazuje ostatnio tematyką LGBT.

Niejako na fali Parady Równości, która miała miejsce w sobotę 25 czerwca w Warszawie, Krystyna Pawłowicz zdecydowała się podzielić swoją ponurą refleksją na temat śmierci. Przedstawicielka PiS zauważyła, że po śmierci nikt nie zwraca uwagi na płeć denata. „Im bliżej grobu, na starość, ekscytacja ilością płci maleje. Zainteresowani na nagrobkach nie określają już siebie jako „OSOBOPOSTAĆ” czy „ZMIENNEJ PŁCI” lub podobnie. Nad grobem wraca rozum. Wszędzie są normalne nekrologi o zmarłych paniach i panach. Nawet w USA nie spotkałam innych” – wyznała w mediach społecznościowych sędzina.

Wpis Pawłowicz pokazuje, iż temat LGBT nadal wywołuje ogromne emocje. Głos w sprawie zabierają zwłaszcza politycy prawicy. Dodajmy, iż nawet sam prezes PiS Jarosław Kaczyński poruszył temat niebinarności płciowej podczas swojego wystąpienia we Włocławku. „Można mieć takie poglądy, dziwne co prawda. Ja bym to badał, ale…” – przyznał podczas swojego przemówienia.

Jeszcze dalej idzie Janusz Kowalski z Solidarnej Polski. W jednym z flagowych programów TVP Info mężczyzna dostrzegł ideologię LGBT w kolorowych kredkach dla dzieci.

źródło: Super Express

Zobacz również: