Jacek Stachursky

Niewątpliwie od kilku lat Stachursky znany jest głównie ze swojego kontrowersyjnego stylu życia. Jak się okazuje, piosenkarz stara się przekonać do swoich poglądów internautów, którzy zaglądają na jego profil na Instagramie. Co szokuje, zasady według których żyje wokalista są krytykowane przez wielu lekarzy czy dietetyków.

Dziwne praktyki Stachursky’ego

Przypomnijmy, iż Jacek Stachursky największe sukcesy odnosił w latach 90-tych. Z pewnością, dzisiejsi 30-latkowie pamiętają takie piosenki jak „Zostańmy razem” czy „Typ niepokorny”. 

Jednakże w tej chwili piosenkarz nie cieszy się już tak wielką popularnością jak niegdyś. Od dawna nie nagrał hitu na miarę starych przebojów. Z tego powodu wydaje się, że Stachursky bardziej znany jest ze swoich kontrowersyjnych poglądów na życie.

Okazuje się, że Stachursky jest bretarianinem, czyli osobą, która żywi się wyłącznie światłem i energią. Nie da sie ukryć, iż wiele osób to przeraża. W końcu nie wyobrażamy sobie życia bez jedzenia i picia. 

Warto podkreślić, iż bretarianizm jest raczej negatywnie oceniany przez lekarzy i dietetyków. Wielu z nich uważa, że jest on niezdrowy, a wręcz niebezpieczny dla naszego życia. W końcu nie od dziś mówi się o tym, że podstawą dobrego samopoczucia człowieka jest zblilansowana dieta. 

Jacek Stachursky mimo to od wielu lat twardo trzyma się zasad bretarianizmu, a od pewnego czasu zachęca swoich fanów, aby porozmawiali z nim „na żywo” na temat jego stylu życia. Piosenkarz deklaruje, że o wszystkim dokładnie opowie i wyjaśni. Nie da się ukryć, że kojarzy się to jednoznacznie. Podobnie jak słowa idola lat 90-tych, który namawia, aby „iść razem z nim”. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jacek Stachursky (@jacek_stachursky)

Przy okazji nie da się nie zauważyć, że Stachursky bardzo zmienił sie pod względem fizycznym. Z jednej strony nie wygląda na swoje prawie 55 lat. Z drugiej można odnieść wrażenie, że jest zbyt szczupły na twarzy, a jego skóra zapada się. Prawdopodobnie to efekt ów kontrowersyjnych zasad, które przestrzega wykonawca hitu „Typ niepokorny”.

  1. Meghan Markle była w ciąży. Wiadomo co stało się z jej dzieckiem, przyznała to publicznie  
  2. Ciemna strona Maryli Rodowicz ujrzała światło dzienne po kilkudziesięciu latach
  3. Gwiazda „M jak miłość” bankrutuje. Jej wyznanie zaskoczyło wszystkich

Zobacz również: