Doda

Nie ma chyba drugiej, tak barwnej postaci w polskim show-biznesie, jaką jest Doda. Choć wielokrotnie Dorota Rabczewska obrywała za mówienie wprost, co myśli, to jednego jej nie można zarzucić – że kogoś udaje. Wszyscy dostrzegają, że była, jest i będzie sobą aż do grobowej deski. Szokująca jest też jej wypowiedź, która pojawiła się na łamach wydania online Faktu. Rabczewska przyznała, co robi ze swoim przyjacielem, a na co nie chce godzić się jej mąż.

Doda robi to z przyjacielem

Internetowe wydanie Faktu poświęciło dziś kawałek miejsca Dorocie Rabczewskiej. Fakt cytuje wypowiedź, w której Doda otwarcie przyznaje, jak spędza czas ze swoim przyjacielem, kiedy mąż nie ma ochoty tego z nią robić.

O co takiego chodzi? O wspólne oglądanie filmu. Rabczewska przyznaje, że jej mąż, Emil Stępień nie chce ulegać jej zachciankom, a ona sama sięga wówczas po telefon i dzwoni do przyjaciela.

„Niby ma wspaniałego męża, ale niestety nie zawsze może na niego liczyć. Gdy Doda ma ochotę na wspólne oglądanie wzruszającego filmu, Emil Stępień ani myśli ulegać jej zachciankom. Wtedy stęsknionej wrażeń ukochanej żonie zostaje telefon do przyjaciela” – czytamy na stronie internetowej Faktu.

Z jednej strony to nic takiego, ale z drugiej rzuca nowe światło na związek Dody i Emila Stępnia. Okazuje się, że para nie jest idealna i dopasowana do siebie z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów. Tak przez długi czas myśleli fani Dody, ale z drugiej strony, któż z nas i jaki związek jest idealny? Nie chodzi o to, by być idealnym, ale o to, aby się wzajemnie rozumieć, szanować i co najważniejsze, kochać.

Doda i Emil Stępień pobrali się dwa lata temu. Ślub ukrywany był w tajemnicy, a show biznes dowiedział się o nim dopiero w dniu ceremonii. Stępień prywatnie jest producentem filmowym. Mężczyzna jest drugim mężem Doroty Rabczewskiej.

źródło: Fakt, mat. prasowe

  1. Wszyscy Polacy będą testowani na COVID-19? Zaskakujący pomysł wyciekł do prasy
  2. Sceny grozy na autostradzie. Kierowca ciężarówki zmarł w trakcie jazdy (WIDEO)
  3. Ryszard Kotys zmaga się z chorobą. Aktor „Świata według Kiepskich” zaniepokoił fanów

Zobacz również: