atak

Sensacyjne informacje na temat sytuacji na Kremlu ujrzały światło dzienne. Władimir Putin ma zostać odsunięty od władzy. Cały proces zmiany prezydenta rzekomo już się rozpoczął.

Szokujące wiadomości szefa wywiadu wojskowego Ukrainy

Kyryło Budanow zabrał głos w sprawie przyszłości Rosji. Szef ukraińskiego wywiadu był gościem w brytyjskiej telewizji informacyjnej. W trakcie rozmowy padły sensacyjne tezy.

Przedstawiciel ukraińskich służb nie ma wątpliwości, iż Władimir Putin zostanie odsunięty od władzy. Według Ukrainca może to nastąpić w trakcie puczu. „Zamach stanu w Rosji to tylko kwestia czasu? – Tak. Oni idą w tym kierunku i już tego nie zatrzymają” – stwierdził Kyryło Budanow.

Mężczyzna zauważył, iż w Rosji rośnie niezadowolenie w związku z licznymi porażkami żołnierzy w Ukrainie. Nastroje są coraz gorsze. Do tego ciągle nikt z najbliższego otoczenia Putina nie ma odwagi opowiedzieć mu o faktycznym stanie rzeczy i strat.

Szef wywiadu wojskowego Ukrainy powiedział też kilka słów odnośnie stanu zdrowia Władimira Putina. Ukrainiec potwierdził, iż kondycja prezydenta Rosji jest zła. Rosyjski przywódca ma cierpieć na kilka różnych schorzeń, w tym na nowotwór.

Z pewnością samopoczucia Władimira Putina nie poprawia seria porażek armii rosyjskiej w wojnie w Ukrainie. Jeśli do tego dodamy nasilające się sankcje wobec Rosji, nie trudno dziwić się, że prezydent dość mocno zamartwia się.

Natomiast jak powszechnie wiadomo stres odbija się na zdrowiu. Wg szefa służb wywiadowczych Ukrainy właśnie tak jest w przypadku prezydenta Rosji. „Mogę potwierdzić, że Putin jest w bardzo złym stanie psychicznym i fizycznym. Jest chory, cierpi na kilka różnych schorzeń, jednym z nich jest rak” – wyznał Budanow.

Niewątpliwie Ukrainiec zaskoczył widzów brytyjskiej stacji podając możliwy termin zakończenia działań wojenny na terytorium Ukrainy. „Punkt przełomowy nastąpi w drugiej połowie sierpnia. Większość aktywnych działań bojowych zakończy się do końca tego roku. W rezultacie odzyskamy władzę na wszystkich utraconych przez nas terytoriach, w tym w Donbasie i na Krymie” – stwierdził szef wywiadu.

Na koniec warto podkreślić, iż wypowiedź Kyryła Budanowa była niezwykle stanowcza. Ukrainiec wręcz epatował pewnością siebie. „To moja praca. Muszę wiedzieć. Kto jeśli nie ja?” – podkreślił szef wywiadu.

żródło: goniec.pl

Zobacz również: