Jasnowidz Krzysztof Jackowski straszy listopadem

Krzysztof Jackowski postanowił podzielić się z Polakami kolejną przepowiednią. Tym razem jasnowidz zabrał głos w sprawie pogody. Jakie będzie lato 2022? Czy możemy liczyć na słońce i wysokie temperatury? 

Jackowski mówi o tym, co zobaczył w swojej wizji przyszłości dotyczącej pogody w lato 2022

Najsłynniejszy polski jasnowidz odpowiedział na pytanie, które z pewnością trapi wielu Polaków. Czy wraz z nastaniem lata możemy oczekiwać upalnych dni, czy może jednak nad Polskę nadejdą potężne burze, wichury i ulewne deszcze?

Wydaje się, że osoby planujące urlop w pierwszej połowie maja w Polsce powinny być zadowolone. Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego daje spore powody do optymizmu. „Uważam, że maj będzie wreszcie ciepły” – przewiduje Krzysztof Jackowski.

Nieco gorzej pogoda będzie się prezentować w drugiej części maja. Na szczęście po krótkim okresie deszczowej aury, znowu będzie ciepło. „Jest to naturalne, ale w drugiej połowie maja 2022 będzie deszcz. Druga połowa maja będzie dość mokra. To będzie czas ulew i deszczy. Będzie trwał tydzień. Po nim przyjdzie w końcu ciepłe lato. Ocieplenie nastąpi dość szybko. Mniej więcej kilka dni po majówce, która nie będzie do końca taka rozpieszczająca nas” – zaznaczył jasnowidz Jackowski. „Kilka dni po majówce przyjdzie takie pierwsze, istotne ciepło. W maju czeka nas około tygodnia ulew” – dodał Człuchowianin.

Zatem jak widać, najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego pozwala z nadzieją patrzeć na temat letniej aury w naszym kraju. Trzeba przyznać, że to dość pozytywne zaskoczenie, gdyż zazwyczaj wizje jasnowidza były raczej pesymistyczne.

A Wy, drodzy Czytelnicy, wierzycie w słowa najpopularniejszego polskiego wizjonera? Czy też może sądzicie, że Jackowski nie ma racji, a pogoda w Polsce będzie zupełnie inna niż twierdzi mężczyzna?

źródło: se.pl

Zobacz również: