Violetta Arlak znana z mocnego makijażu i odważnych stylizacji nie zrezygnowała ze swojego stylu, ale zdecydowanie zmieniła koncepcję na siebie. Ostatnie zdjęcia, którego pojawiły się na Facebooku zaskoczyły fanów hitowego serialu „Ranczo”.

Violetta Arlak przede wszystkim kojarzy się polskim widzom z roli żony wójta, później senatora Kozioła w serialu Telewizji Polskiej „Ranczo”. Nie zapominajmy jednak, że Arlak jest aktorką teatralną. Brała również udział Teatrze Telewizyjnym oraz kilku serialach tj. „M jak Miłość” czy „Na dobre i na złe”. Pewnego rodzaju przełomem był również udział aktorki w „Tańcu z Gwiazdami” na Polsacie. I choć z konkursu odpadła bardzo szybko, wielu fanów ucieszył widok aktorki na parkiecie.

Violetta Arlak całkiem odmieniona

Przebojowa Halina Kozioł odeszła w niepamięć po ostatniej metamorfozie. Violetta Arlak wciąż nie zrezygnowała z odważnego stylu. Jednak wygląda ona zdecydowanie inaczej niż w początkowych seriach „Rancza”. Wierni fani programu TVP mogli zaobserwować jej przemienię z biegiem kolejnych sezonów. Aktorka mocno schudła co nie uszło uwadze polskich mediów, ani czujnych fanów.

Ostatnie zdjęcia, które pojawiły się na Facebooku firmy Violet Room zaskoczyły internautów. Arlak w nowej odsłonie jak zwykle prezentuje się świetnie i bardzo kobieco. Spokojnie można stwierdzić, że jest jedną z bardziej oryginalnych aktorek w polskim show biznesie. Choć wielu twierdzi, że jest bardzo podobna gwiazdy polskiej sceny muzycznej Maryli Rodowicz, obie gwiazdy są jednak zupełnie inne. A co wy myślicie nowej Wioletcie Arlak?

Zobacz również: