Agata Kulesza
Foto: YouTube

Popularna polska aktorka doświadczyła bardzo przykrego incydentu. Agata Kulesza, bo niej mowa, padła ofiarą bezczelnego przestępstwa. Oto szczegóły zdarzenia.

Złodzieje ograbili polską aktorkę

Niewątpliwie Agata Kulesza należy do jednych z najpopularniejszych polskich aktorek. Kobieta wystąpiła m.in. w takich filmach jak „Róża” czy „Ida”. Za role w tych dwóch filmach otrzymała Polską Nagrodę Filmową za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą.

Z pewnością większa liczba osób kojarzy Agatę Kuleszę z gry w serialach, głównie tych produkcji TVN. Warto wspomnieć o: „Pułapce” czy „Skazanej”. Należy zwrócić uwagę, iż krytycy i widzowie docenili aktorkę nie tylko ogromny talent, ale także wrodzoną skromność.

Właśnie okazało się, że ta sympatyczna aktorka padła ofiarą przestępców. Kulesza została bezczelnie okradziona. Do włamania i kradzieży doszło w domku gwiazdy nad morzem.

Warto podkreślić, iż dom, w którym buszowali złodzieje, to ważne dla aktorki miejsce. Gościła w nim nie tylko sama Kulesza, ale także jej bliscy. „Jeśli nie mogę tam jechać, jadą moi przyjaciele” – powiedziała kiedyś w jednym z wywiadów. Teraz niestety stało się to niemożliwe.

Dziennikarze podali okoliczności przykrego incydentu. Okazało się, że przestępca ukradł z domku Agaty Kuleszy główne źródło zasilania budynku – agregat prądotwórczy.

Media podkreślają, iż w związku z zaistniałą sytuacją aktorka jest załamana i przestała czuć się bezpiecznie we własnym domu.

Co ciekawe agentka aktorki nie chce potwierdzić tych nieprzyjemnych wiadomości. „Nie komentuję życia prywatnego pani Agaty” – wyznała pracownica artystki. Sama gwiazda też nie wyjawiła dokładnych okoliczności incydentu. Kobieta przyznała jedynie, że rzeczywiście padła ofiarą kradzieży i że przestępcy zabrali między innymi agregat.

źródło: Fakt

Zobacz również: