Celebrytka zapowiedziała, że zje płód dziecka, aby udowodnić, że nie jest to istota ludzka

12

Sarah Silverman, liberalna amerykańska dziennikarka ogłosiła w swoim talk show, że ​​ma zamiarzjeść poroniony płód „. Jej zdaniem ma to być sposób na „przeciwstawienie się religijnym teoriom  według, których nienarodzone dzieci są istotami ludzkimi”.

W programie, w czasie którego dziennikarka zbierała pieniądze dla aborcjonistów, Sarah Silverman stwierdziła, że prawo, które ma chronić nienarodzone dzieci jest „śmieszne ” i opisywała płody jako „nasiona sezamu bez rozróżnialnych funkcji mózgu„.

Sprzeciwiła się też osobom, które wzywają do grzebania poronionych płodów,  powiedziała: – Pierdo… pogrzeby, pierdo… przerwane płody!  Chciałbym przemawiać na tych pogrzebach. Żył tak, jak umarł. Zmarł tak, jak żył.

Sarah Silverman zadeklarowała też zjedzenie płodu podczas „zabawnej aborcji „, mówiąc, że prawo ustanowione w Oklahomie, które zapobiega wykorzystywaniu płodów w produktach spożywczych, jest czymś, co „sprawia, że ​​chce się zjeść przerwany płód” I obiecuję, że to zrobię.

Ustawa, o której mowa, ustanowiona w Oklahomie, powstała w odpowiedzi na twierdzenie, że laboratorium żywnościowe chciało używać komórek macierzystych z abortowanych płodów do tworzenia sztucznych aromatów.

eos

 

 

12 KOMENTARZE

 1. To efekt lewacko liberalnej propagandy finansowanej przez Sorosa. Liberalizacja wszystkiego i całkowita wolność we wszystkim. Zasady moralne , religia szczególnie katolicka wyśmiewane i przedstawiane jako średniowiecze. Takimi ludźmi najłatwiej manipulować. Szatan ręce zaciera.

 2. tak to jest jak sie ma lepetyne pelna nosion sezamu
  to potem takie cos inni na to mowia sarah cos tam
  potem takie durnoty wygaduje i najlepsze
  tych z tym pelnym czerepem sezamowych nasion jest wiecej

 3. co to za moda na zabijanie… koncerny kosmetyczne, farmakologiczne, medyczne zarabiają na płodach miliardy… zabic płody, zabic kaleki, zabic ciężko chorych i zabic starych – kto zostanie? Hitler? – w USA kliniki usuwają ciażę nie ciężarnym ( fałszują wyniki i przeprowadzają aborcję) – a gdyby matka tej paniusi usunęła ciażę, to wogle nie byłoby jej na wiecie – a skoro jej jest wszystko jedno, to może niech na antenie podda się od razu eutanazji, wiat tylko na tym zyska – jednego głupka mniej

 4. Na świecie jest 7 miliardów ludzi. Każdy może powiedzieć absolutnie dowolną głupotę, żeby na dosłownie 10 sekund zaistnieć w mediach. Prawdopodobnie powiedziane zostało już „wszystko”, tylko nie wszystko z tego do nas trafia. Tylko kto jest na tyle głupi, żeby się roztrząsać nad każdym takim przypadkiem, albo zakładać, że studium jednego kuriozalnego przypadku da mu wiedzę o ludziach?
  Kto tego nie oleje, temu brak większych problemów w życiu najwyraźniej.

 5. Zawsze byli Ludożercy mordercy to nic nowego i bydlaki bez sumienia też tylko zawsze wsadzało ich sie do więzień i zakładów psychiatrycznych.

 6. Pewnie ma juz na swoim koncie kilka takich „zabawnych aborcji” wiec jakoś trzeba to zagłuszyć, nie? Biedna kobieto….slow brak.

 7. Żeby nie być „antysemitą”, nie napiszę nic o pochodzeniu tej Silverman. Wspomnę jedynie, że jeśli się nie opamięta, to usmaży się w piekle!!!

 8. Dla mnie nie jest to żadną sensacją. Na tym świecie są takie dziwolągi o których się żadnym fizjologom nie śniło. To zaczerpnięte z serialu o Kiepskich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ