Sarah Silverman, liberalna amerykańska dziennikarka ogłosiła w swoim talk show, że ​​ma zamiarzjeść poroniony płód „. Jej zdaniem ma to być sposób na „przeciwstawienie się religijnym teoriom  według, których nienarodzone dzieci są istotami ludzkimi”.

W programie, w czasie którego dziennikarka zbierała pieniądze dla aborcjonistów, Sarah Silverman stwierdziła, że prawo, które ma chronić nienarodzone dzieci jest „śmieszne ” i opisywała płody jako „nasiona sezamu bez rozróżnialnych funkcji mózgu„.

Sprzeciwiła się też osobom, które wzywają do grzebania poronionych płodów,  powiedziała: – Pierdo… pogrzeby, pierdo… przerwane płody!  Chciałbym przemawiać na tych pogrzebach. Żył tak, jak umarł. Zmarł tak, jak żył.

Sarah Silverman zadeklarowała też zjedzenie płodu podczas „zabawnej aborcji „, mówiąc, że prawo ustanowione w Oklahomie, które zapobiega wykorzystywaniu płodów w produktach spożywczych, jest czymś, co „sprawia, że ​​chce się zjeść przerwany płód” I obiecuję, że to zrobię.

Ustawa, o której mowa, ustanowiona w Oklahomie, powstała w odpowiedzi na twierdzenie, że laboratorium żywnościowe chciało używać komórek macierzystych z abortowanych płodów do tworzenia sztucznych aromatów.

eos

 

 

Zobacz również: