Para spadła z mostu podczas pocałunku (WIDEO)

1

34-letnia Maybeth Espinoza i 36-letni Hector Vidal stracili życie podczas namiętnego pocałunku na moście Bethlehem w Cuzco (Peru). Para spadła z wysokości 15 metrów. Wypadek został zarejestrowany przez uliczny monitoring.

Maybeth Espinoza i Hector Vidal wracali z nocnego klubu w Cuzco, gdy przystanęli na moście, żeby się pocałować. Kobieta usiadła na barierce mostu i nogami objęła swojego chłopaka. Po chwili straciła równowagę i zaczęła przechylać się do tyłu, ciągnąc za sobą mężczyznę. Para upadła z wysokości 15 metrów na znajdującą się pod mostem drogi.

Para przeżyła upadek z mostu, jednak obrażenia kobiety i mężczyzny były bardzo poważne i zmarli krótko po zdarzeniu. 34-letnia Maybeth Espinoza zmarła w drodze do szpitala, z kolei 36-letni Hector Vidal chwilę później, na oddziale intensywnej terapii. Jak donosi „Daily Star”, mężczyzna doznał poważnego urazy głowy.

Espinoza i Vidal podobno byli alpinistami i przeprowadzili się do Cuzco w Peru, aby pracować jako przewodnicy wycieczek – pisze nypost.com.

1 KOMENTARZ

 1. I wanted to thank you once again for this amazing website you have created here.
  It’s full of ideas for those who are seriously interested in this particular subject, especially this very post.
  You’re really all so sweet along with thoughtful of others and reading your blog posts is a superb delight to me.

  And exactly what a generous reward! Mary and I usually have
  excitement making use of your points in what we need to do next week.
  Our checklist is a mile long which means your tips are going
  to be put to beneficial use.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ