Każda kobieta chciałaby zachować urodę i wyglądać jak 20-latka. Piękna i jędrna skóra twarzy i ciała niestety z wiekiem ulega zmianom. Wiele pań decyduje się na drogie operacje chirurgiczne, których efekt nie zawsze jest spektakularny. Rozwiązaniem jest Este Dual – niezwykle skuteczny zabieg.

Czym jest Este Dual?

Este Dual to innowacyjny sposób odmładzania i ujędrniania skóry, poprawiania owalu twarzy, wyrównania kolorytu oraz redukcji rozstępów i blizn. Swoją skuteczność zawdzięcza dwóm równolegle działającym metodom stosowanym w medycynie estetycznej: nakłuwaniu frekcyjnym (mezoterapii mikroigłowej) oraz podgrzaniu skóry za pomocą fal radiowych. Zabieg oddziałuje na skórę właściwą oraz naskórek, dzięki czemu wzrasta produkcja kolagenu i elastyny, a skóra zaczyna się intensywnie i głęboko regenerować, i w efekcie – pięknie wyglądać!

Co daje Este Dual?

Dzięki urządzeniu Este Dual specjaliści są w stanie przeprowadzić jeden z najbardziej skutecznych i efektywnych zabiegów liftingujących ostatnich lat. Nazywany również „nieoperacyjnym liftingiem” jest o wiele tańszy niż ten tradycyjny – wykonywany za pomocą skalpela chirurgicznego. Z tego unikalnego zabiegu można skorzystać w gabinecie kosmetycznym Beauty Concierge Inga Kalińska w Sierpcu.

– Nie ma na rynku innego, tak skutecznego urządzenia do walki z oznakami starzenia się skóry twarzy i całego ciała. Jedna sesja trwa od 40 do 90 minut, w zależności od wielkości powierzchni, na której wykonywany jest zabieg. Najlepszy efekt uzyskuje się po ok. 3-4 zabiegach, choć w dużym stopniu zależy to od stanu skóry  – mówi Inga Kalińska, właścicielka salonu Inga Kalińska Beauty Concierge.

Jakich efektów możemy się spodziewać?

Efekty należy podzielić na dwa rodzaje, te widoczne od razu i te, które jesteśmy w stanie zauważyć po upływie pewnego czasu. Zaraz po wykonanym zabiegu obkurczają się włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra bardziej się napina. Jednak najistotniejszym faktem jest to, że dzieje się tak przez kolejne tygodnie, a nawet miesiące. Powstaje nowy kolagen, który tworzy nowe wiązania. To właśnie dzięki temu zmarszczki zostają wypełnione, a rozstępy oraz blizny zmniejszają się lub całkowicie znikają.

Zobacz również: