Kryminalni zatrzymali 20-latkę, której wyczyny zostały zarejestrowane przez kamerę monitoringu. Głogowianka wyładowała swoją agresję i frustrację na drzwiach i otoczeniu lokalu. Za czyn o charakterze chuligańskim grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 20 – latkę, której wyczyny zostały zarejestrowane przez kamerę monitoringu. Głogowianka wyładowała swoją agresję i frustrację na drzwiach i otoczeniu lokalu. Była nietrzeźwa i pokłóciła się z mężczyzną, z którym rozmawiała. Kobieta spowodowała straty w wysokości nie mniejszej niż 4 000 złotych. Za czyn o charakterze chuligańskim, grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie rozgrywające się w nocy 26 października, zarejestrowała kamera monitoringu. 20–latka, jak przyznała w trakcie przesłuchania, była nietrzeźwa. Pomiędzy nią a spotkanym mężczyzną, doszło do utarczki słownej a następnie kłótni. Mężczyzna widząc agresję kobiety, schronił się w lokalu. To nie powstrzymało jej agresji. Usiłując otworzyć wejście, kopała drzwi, rzuciła w nie donicą z krzewem i przedmiotami będącymi w jej zasięgu, min. kostkami brukowymi, rozbijając szyby. Straty jakie spowodowała to kwota 4 000 złotych.
Kobieta została zatrzymania 28 października, przez policjantów z Wydziału Kryminalnego. Przyznała się do zniszczenia mienia i potwierdziła, że była nietrzeźwa. Swoją agresję tłumaczyła problemami osobistymi.

Zobacz również: