Ola Kwaśniewska Aleksandra
fot. Instagram

Mimo, że kadencja Aleksandra Kwaśniewskiego minęła w 2005 roku, to jego córka, Ola Kwaśniewska dość regularnie pojawia się na nagłówkach portali internetowych. Z jednej strony nic nie przykuwa tak wzroku, jak piękna Aleksandra, a z drugiej łatka byłej córki prezydenta to niezwykle chwytliwy temat dla portali plotkarskich. Tym razem jednak Aleksandra Kwaśniewska na nagłówki trafiła poniekąd na własne życzenie. Wszystko za sprawą ostrego komentarza na Instagramie.

Aleksandra Kwaśniewska nie lubi się patyczkować

To stwierdzenie wydaje się być prawdziwe, zwłaszcza, kiedy spojrzymy w jaki sposób Ola Kwaśniewska odpowiedziała jednemu z użytkowników Instagrama. Wszystko, jak zwykle w takich sytuacjach, zaczęło się bardzo niewinnie.

Nie ma co ukrywać, że fani dostrzegli, że dla Oli Kwaśniewskiej w życiu ważne są przede wszystkim trzy rzeczy: rodzina, mąż, a także jej pies. Dlatego też Aleksandra Kwaśniewska dość często publikuje zdjęcia ze swoim pupilem, by nie powiedzieć, że zawsze. To wywołało falę kilku nieprzyjemnych komentarzy.

Fani zasugerowali, że w życiu Oli jest co prawda mąż i pies, ale brakuje dziecka. Przecież Aleksandra Kwaśniewska ma już 39 lat i jest 8 lat po ślubie, a do tej pory nie doczekała się potomstwa. Jakiś czas temu portale plotkarskie rozpisywały się na temat rzekomej ciąży Oli Kwaśniewskiej. Sugerowało to zdjęcie, na którym trzymała się za brzuch. Córka byłego Prezydenta wszystko jednak zdementowała.

Wróćmy jednak do obecnej sytuacji. W garści uszczypliwości pod zdjęciem Kwaśniewskiej pojawił się także jeden komentarz, na który Ola Kwaśniewska postanowiła zareagować.

„Tyle lat razem i bez dzidzi!!!” – napisała jedna z osób. Piękna Aleksandra nie pozostała dłużna i w odpowiedzi wypaliła: „To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu”.

Odpowiedź Oli Kwaśniewskiej spodobała się jej fanom, którzy błyskawicznie zaczęli bić brawo. Większość osób jednym głosem, a właściwie komentarzami, stwierdziła, że nikt nie powinien ingerować w tak intymne sprawy. Nieważne, czy dotyczy to córki byłego Prezydenta, innej osoby publicznej, czy kogoś mniej znanego. Nie każdy decyduje się na dziecko, a część osób pomimo usilnych starań nie może doczekać się potomstwa. Podpisujemy się pod tymi słowami. Brawo dla Oli Kwaśniewskiej za celną ripostę, a dla fanów za to, że stanęli w jej obronie.

Zobacz zdjęcia Oli Kwaśniewskiej na Instagramie

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#zdjęciebezpsa #żebyścieniemyśleli #żejużnieumieminaczej

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#autoportretzpiranią

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#takietam #zfokarium

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Z okazji Dnia Psa chciałam wyrazić wdzięczność, szacunek i podziw dla wszystkich, którzy doprowadzili do końca psiego piekła zwanego Radysami. Dla Waszej wrażliwości, bezinteresowności, poświęcenia i determinacji. Jesteście wielcy! @pogotowiedlazwierzat @fundacja_judyta @fundacja_zlap_dom @zwierzeca_polana, @otoz_animals_ , #fundacjamondocane i inni ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ A my tymczasem pomagajmy pomagać, adoptując psy ze schronisk, dając domy tymczasowe (to teraz bardzo bardzo potrzebne) czy wspierając powyższe fundacje finansowo lub rzeczowo. Jak wiadomo w grupie siła, a co dopiero w stadzie 💪🐶❤️

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Kogo Waszym zdaniem bardziej przypomina Ola Kwaśniewska? Mamę Jolantę, czy Tatę Aleksandra? 

Czytaj również:

Zobacz również: