Tomasz Kammel

Niewątpliwie, swoimi ostatnimi działaniami Tomasz Kammel wywołał żywą reakcję ze strony internautów. Użytkownicy popularnego portalu społecznościowego zaapelowali nawet do popularnego prezentera, prawdopodobnie licząc, iż wpłyną na wybory zawodowe gwiazdy TVP. Czy opuści on „Pytanie na Śniadanie”?

Tomasz Kammel i TVP – związek, który dobiega końca?

Z pewnością znany dziennikarz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji publicznej. Mimo że już wielokrotnie pisano o jego rzekomym odejściu z TVP czy też o odsunięciu od prowadzenia flagowych programów Tomasz Kammel nadal jest prezenterem stacji, którą “dowodzi” Jacek Kurski.

Bez dwóch zdań ludzie cenią Kammela za pełen profesjonalizm. Z tego powodu, programy prowadzone przez Tomasza cieszą się dużą popularnością, podobnie jak jego profil na Instagramie. Co ciekawe, konto prezentera na popularnym portalu polubiło ponad ćwierć miliona użytkowników.

Część tych osób żywo zareagowała na najnowszy wpis Tomasza Kammela. Gospodarz “Pytania na śniadanie” poruszył temat rozwiązywania sporu i umiejętności nawiązywania dialogu. Niespodziewanie, niektórzy użytkownicy wystosowali do prezentera apel dotyczący jego obecnej pracy.

Czytając komentarze pod postem, który umieścił Tomasz Kammel widać, iż ludzie cenią dziennikarza za jego profesjonalizm. Jednakże jednocześnie internauci zasugerowali, aby prezenter odszedł z TVP, która ich zdaniem jest sterowana przez władzę.

“Panie Tomku,z calym szacunkiem,bo Pana uwielbiam-nie moge zrozumiec kak tak swiadomy imteligentny czlowiek moze pracowac dla tej stacji,ktora podlega i kest sterowana przez taki rzad”, “Panie Tomaszu , może czas najwyższy na zmianę pracodawcy ?”, “Panie Tomku, zmień Pan pracodawcę…bo szkoda Pana tam”, “Tomek,, tak jak palam sympatia do Ciebie, tak nie mam pojecia jal tam mozna pracowac, bo ja za zadne pieniadze bym nie potrafil sie oszukiwac, a mysle ze na brak ofert w Twoim wypadku narzekac sie nie da. Pozdr”, „Nie wierze co Pan tam jeszcze robi w tej stacji zakłamania” – czytamy (pisownia oryginalna).

Kończąc warto podkreślić, iż według wszystkich znaków na niebie Tomasz Kammel nie zadowoli internautów, którzy sugerują mu zmianę pracy. Mało prawdopodobne wydaje się, żeby prezenter TVP miał się w najbliższym czasie pożegnać z telewizją publiczną i koronnym programem śniadaniowym, nazwanym, a jakżeby inaczej, „Pytanie na Śniadanie”.

Zobacz również: