Magda Gessler
źródło: Instagram/magdagesller_official

Znana restauratorka znowu stała się obiektem krytyki. Tym razem poszło o lody, które Magda Gessler sprzedaje w firmowanych swoim nazwiskiem lodziarniach. Oto co rozwścieczyło ludzi.

Lody od Magdy Gessler zebrały w sieci negatywne opinie

Magda Gessler zachęca do konsumpcji firmowanych przez siebie lodów marki Ice Queen. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” sprzedaje swoje lody w kilku miejscach na terenie całego kraju. Jeden z punktów znajduje się na warszawskiej Starówce.

Warto zwrócić uwagę, iż marka Ice Queen powstała w 2019 r. Magda Gessler postawiła na wyroby przygotowane według rodzinnej receptury. Receptę lodów stworzyć miała prababcia gwiazdy TVN, która na Sardynii spędziła całe swoje życie. „Puszyste, naturalne, zdrowe, przepełnione soczystością owoców, słodyczą czekolady, czy esencją prawdziwej wanilii…” – przeczytamy na stronie restauratorki.

Wróćmy jednak do lodziarni, a konkretnie do tej znajdującej się w Warszawie. Trzeba przyznać, że samo miejsce, w którym można kupić lody Magdy Gessler budzi mieszane uczucia. Jest to bowiem niepozorne okno, które znajduje się w kamienicy tuż przy wejściu w ulicę Świętojańską z placu Zamkowego.

Przejdźmy jednak do samych lodów. Większość internautów nie zostawiła na tych specjałach suchej nitki. Opinie w internecie nie są najlepsze. Co ciekawe, marka Ice Queen ma zaledwie 2,3 na pięć gwiazdek.

„Cena kosmos”, „małe porcje”, „ciężko się dopchać latem, takie kolejki” – krytykują miłośnicy lodów. „Gdybym nie widział kilku zainteresowanych przed okienkiem ludzi, to bym chyba nie zwrócił na nie uwagi. Dość paskudnie” – dodał inny z amatorów zimnych słodkości. „Ale 9 zł? To jest ok. 3,8 euro za dwie porcje. Wiem, że w Polsce wszystko drożeje, rozumiem też, że jesteśmy w centrum Warszawy, w bardzo turystycznym miejscu, ale to jednak trochę przesada” – ocenił ktoś inny.

Jeśli chodzi o wybór smaków, to jest on dość spory. Można zakupić lody o smaku: kawy, orzecha laskowego, jogurtu z wiśnią, sernika z marakują, nesquika, słonego karmela, mango marakui oraz truskawki.

źródło: Onet

Zobacz również: