Meghan Markle

Zagraniczne media są pewne, że Książę Harry i Meghan Markle zostaną po raz drugi rodzicami. Mało tego, dziennikarze podają szczegóły dotyczące ciąży Amerykanki. Wygląda na to, że wszędobylskie media dotrą do prawie każdej informacji, która dotyczy Książąt Sussex. Oto co wiemy o rzekomych narodzinach kolejnego royal baby.

Królowa Elżbieta II wie o stanie Meghan Markle

Niewątpliwie ewentualna ciąża Markle to jedna z najbardziej wyczekiwanych wiadomości związanych z brytyjską rodziną królewską. Już wielokrotnie media donosiły, iż Meghan i Harry oczekują narodzin kolejnego potomka. Póki co, wszystkie tego typu informacje okazywały się zwykłymi fake newsami.

Jednak tym razem, dziennikarze są pewni, że Meghan Markle jest w stanie błogosławionym. Magazyn “Star” twierdzi, że księżna jest już w zaawansowanej ciąży, którą maskuje obszernymi ubraniami. Skąd ta pewność? Otóż sensacyjna wiadomość pochodzi od jednej z osób blisko związanych z Książętami Sussex.

“Druga ciąża Meghan Markle jest na bardzo zaawansowanym etapie. Zrobi jednak wszystko, by utrzymać ją w sekrecie tak długo, jak będzie to możliwe” – czytamy.

Mało tego, informator magazynu podaje powód dla którego Meghan Markle póki co nie chce ogłosić radosnej nowiny: “Nie chce wywoływać medialnego szaleństwa, szczególnie że życie nie może być dla niej doskonalsze niż jest teraz”.

Co ciekawe, milczenie Meghan a co za tym idzie brak potwierdzenia sensacyjnej informacji przez samą zainteresowaną, zupełnie nie przeszkadza mediom. Dziennikarze twierdzą, że wiedzą jakiej płci będzie drugie dziecko wnuka królowej oraz kiedy przyjdzie na świat.

Magazyn “Star” podaje, iż Księżna Sussex tym razem urodzi córeczkę. Poród ma rzekomo nastąpić na początku 2021 roku, ponieważ Meghan Markle jest w tej chwili w 6. miesiącu ciąży.

Warto zauważyć, że według mediów, Królowa Elżbieta II oraz najważniejsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej poznali już radosną nowinę. Czy opinia publiczna wkrótce także będzie mogła się cieszyć z oficjalnej informacji o ciąży Markle? Czas pokaże. Trzeba jednak zaznaczyć, że równie prawdopodobne jest to, iż wiadomość ta okaże się kolejnym fake newsem.

Zobacz również: