Mieszkańcy Senegalu usiłowali zablokować wizytę Rihanny w tym kraju z powodu jej  „przynależności do iluminatów „.

Według lokalnych mediów protestujący twierdzili, że Rihanna należy do iluminatów, mrocznej grupy globalnych elit pracujących nad ustanowieniem Nowego Porządku Światowego.

Protestujący są wspierani przez polityków i przywódców ponad trzydziestu organizacji religijnych, którzy również próbowali zablokować wizytę Rihanny w Senegalu, twierdząc, że obnosi się ona swoimi związkami z iluminatami.

 – Rihanna tego nie ukrywa: jest częścią iluminatów, gałęzi masonów – powiedział Cheikh Oumar Diagne, rzecznik prasowy protestujących.

Rihanna powiedziała mediom, że przybyła do Senegalu jako „Ambasador Pokoju” i planuje spotkać się z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem, podczas jej wizyty w tym kraju. Jednak Diagne twierdzi, że spotkanie gwiazdy popu i prezydenta Francji zbiega się z dokładną z datą konferencji masonów w Dakarze.

Rihanna twierdzi, że jej spotkanie z prezydentem Macronem wiąże się z globalnym partnerstwem na rzecz edukacji, co jest zbieżne z celami Fundacji Clara Lionel w pozyskiwaniu pieniędzy dla dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji w krajach rozwijających się. Diagne twierdzi jednak, że ma wiedzę, iż Rihanna i Macron będą uczestniczyć w konwencja masonów, gdzie pojawią się też inni członkowie światowych elity.

To nie pierwszy raz, kiedy Rihanna wywołała kontrowersje. Odwiedzając w grudniu Barbados, swoje miejsce urodzenia,  księżniczka iluminatów została instruowała dzieci, aby modliły się do szatana.

eps