Googlebox to jeden z najpopularniejszych programów stacji TTV. Co za tym idzie, i bohaterzy programu zyskują coraz większą popularność wśród polskich widzów. Jedną z nich jest właśnie Dominik Abus.

Googlebox powstał w 2014 roku, jednak wydaje się, że dopiero ostatnio zyskał większą atencję widzów i stał się bardziej kojarzony. Wiąże się to też głównie z dużym rozwojem stacji TTV należące z kolei do TVN. Jak wspomnieliśmy dzięki, temu bohaterzy reality show również zdobyli dużą większą popularność, co widać m.in. na ich social mediach.

Większość z was pewnie pamięta głośną metamorfozę Mateusza Borkowskiego, zwanego też BigBoyem. Teraz już nie takim „big”, bowiem jak jeszcze w ubiegłym roku trąbiły media gwiazdor TTV zrzucił ponad 200 kilogramów. Top z kolei również przyczyniło się do popularyzowania programu wśród zaciekawionych przemianą BigBoya widzów. Uwadze wówczas nie uszła również uwadze przemiana Sylwii Bomby. Na tapet wówczas poszły kolejne gwiazdy telewizyjnego show, co uczyniło automatycznie wielu z nich celebrytów, a nawet można pokusić się o stwierdzenie influencerów.

Dominik Abus nie próżnuje na Instagramie

Zdecydowanie możemy zauważyć tendencję, iż to damska część „obsady” Googlebox bryluje w Internecie. Jednak płeć przeciwna też radzi sobie w Internecie całkiem dobrze. Przykładem może być chociażby właśnie Dominik Abus, który na wizji występuje u boku Krzysztofa Radzikowskiego.Na swoim profilu zgromadził on już przeszło 260 tys. obserwatorów.

Jak widać po profilu Dominika zdecydowana większość to są zdjęcia z rodziną – żoną Igą Muszakowską oraz 3 synami. Widać, że jest to ważna część jego życia, skoro z takim zaangażowaniem publikuje fanom dość sporą część swojego życia prywatnego. Posty nie ukazują się codziennie, a średnio co kilka dni co wygląda na dość zdrowe podejście gwiazdy TTV do mediów społecznościowych. Zobaczcie sami jak wygląda rodzina Dominika.

Dominik Abus nie traci poczucia humoru i poza wizją. Jak widać na załączonym obrazku żarty trzymają się go i w kadrach wrzuconych na portale społecznościowe.

Zobacz również: