Sylwia z Gogglebox i jej metamorfoza

Nie ma chyba ostatnio drugiej, wywołującej tak wielkie emocje osobowości telewizyjnej, jak Sylwia Bomba. Uczestniczka kontrowersyjnego programu „Googlebox” rozbudza fanów od lewa do prawa. Projekt między innymi z jej udziałem bardzo przypadł do gustu widzom. Obecnie trwają przygotowania do nagrań do nowego sezonu. Bomba postanowiła skorzystać z chwili wytchnienia i przeszła olbrzymią metamorfozę. Jej rezultaty można podziwiać na Instagramie, a wiele fanek jest mocno zaskoczonych. 

Sylwia z „Gogglebox” przeszła totalną metamorfozę

Sylwia Bomba zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. Wiele jej fanek jest wyraźnie zaskoczonych, a zdania, co do tego, czy gwiazda „Googlebox” wygląda w aktualnej fryzurze lepiej, czy gorzej niż w poprzedniej są mocno podzielone.

Gwiazda telewizji TTV zdecydowała się mocno skrócić swoje włosy. Do tego stopnia, że aktualnie sięgają tylko do ramion. A wy jak uważacie? Zobaczcie zdjęcie i oceńcie, czy Sylwia Bomba z „Gogglebox” wygląda dobrze w prostych, krótkich włosach.

Dorota Naruszewicz bez ubrań. Beata z „Klanu” tak odważna jeszcze nie była

Metamorfoza gwiazdy TTV z pewnością pokazała, że nowy sezon „Gogglebox” zapowiada się w iście królewskim stylu, z wielotysięczną widownią. Pod jej zdjęciem aż roi się od skrajnych komentarzy, ale do tego akurat Sylwia Bomba nas przyzwyczaiła. Jej rola telewizyjna wywołuje zarówno pozytywne, jak i negatywne emocje. Mówiąc klasykiem, jedni ją kochają, inni wręcz nienawidzą.

„Wyglądasz jak nie ty ale mi się podoba, kobieta zmienną jest więc czemu nie..”, „postarzałaś się o 10 lat”, „To Kim Kardashian? Gdzie Twoje piękne włosy??” – czytamy w komentarzach, po których widać, że nie wszystkim podoba się metamorfoza, którą przeszła Sylwia Bomba.

Są też pozytywne opinie co do nowej fryzury gwiazdy „Gogglebox” na antenie TTV. „Sex bomba” – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama, sprytnie łącząc nazwisko Sylwii z tym określeniem. „Nieźle wyglądasz, zmiana na plus” – dodała kolejna fanka.

źródło: Instagram 

Zobacz również: