Dorota Naruszewicz, Beata z Klanu

„Klan” to najdłużej, nieprzerwanie emitowany polski serial. Jego premiera miała miejsce już w 1997 roku, a od początku w jego obsadzie znajdowała się Dorota Naruszewicz. Popularna Beata z „Klanu” zaskoczyła fanów w swoich mediach społecznościowych. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie bez ubrań…

Dorota Naruszewicz bez ubrań

Beata z serialu „Klan” zaskoczyła niejednego fana, czy fankę. Choć Dorota Naruszewicz w 2011 roku oficjalnie pożegnała się z serialem TVP, to rola Beaty dała jej olbrzymią rozpoznawalność. Po dziś dzień fani poznają ją na ulicy i proszą o autograf, czy wspólne zdjęcie.

Nie może więc dziwić, że fotka, która pojawiła się na jej Instagramie wywołała lawinę komentarzy i olbrzymie zainteresowanie. Zwłaszcza, że Dorota Naruszewicz pozuje na niej bez ubrań. Gwiazda wygodnie rozsiadła się w fotelu, trzymając w ręku kolorowy magazyn.

Oczywiście, mimo tego, że sympatyczna Beata z „Klanu” nie ma na sobie ubrań, to fanom nie jest dane podziwiać jej wdzięków. Wszystko za sprawą prostej sztuczki. Dorota Naruszewicz usiadła i ułożyła gazetę oraz nogi w ten sposób, aby zakryć intymne elementy swojego ciała.

Jasnowidz Jackowski szokuje. Wkrótce zaczną się dziać straszne rzeczy

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

„Wolnoć Tomku w swoim domku” Czyż nie? 😉😉 Dorota ☀️🌈🌿🌿 #chwiladlasiebie #boddy #niedziela #aktorka #bodypositive

Post udostępniony przez Dorota Naruszewicz (@dorotanaruszewicz_)

Komentarze fanów mówią jednak same za siebie. Jeśli Naruszewicz chciała poruszyć niebo i ziemię tym zdjęciem, to jej się to z pewnością udało. Dziś piszą o niej wszystkie największe portale, a fani dosłownie skaczą z zachwytu po sam sufit.

„Jest moc Pani Doroto, piękna nie powinno się ukrywać tylko pokazywać”, „Pięknie wyszło”, „Super laska”, „Bardzo piękną kobietą jesteś” – czytamy w komentarzach na Instagramie.

„Klan” nieprzerwanie od 23 lat na antenie TVP

Serial „Klan” emitowany jest na antenie telewizyjnej Jedynki od 1997 roku. 31 sierpnia 2020 roku rozpoczął się premierowy, 24 sezon produkcji TVP. Wszystko wskazuje znów na to, że wyniki oglądalności Klanu spowodują, że serial będzie liderem rynku.

Dorota Naruszewicz wcielała się w serialu „Klan” w rolę Beaty Boreckiej. Zniknęła wraz ze swoją postacią w 2011 roku, ale scenarzyści przywrócili Borecką dwa lata później. Od 2013 roku w rolę serialowej Beatki wciela się Magdalena Wójcik.

Ten finał programu „Jaka to melodia” przeszedł do historii. Zaskoczył wszystkich

To oczywiście spowodowało lawinę komentarzy i nieustającą dyskusję, pomiędzy największymi fanami serialu „Klan”. A jakie jest Wasze zdanie. Naruszewicz, czy Wójcik? Dla której lepiej pasuje rola Beaty? Dajcie koniecznie znać!

źródło: Instagram, mat. prasowe

Zobacz również: