Jasnowidz Jackowski

Krzysztof Jackowski kolejny raz zaszokował swoich widzów podczas transmisji wideo na YouTube. Jasnowidz Jackowski był wyraźnie poddenerwowany tym, co zobaczył w swojej wizji. Do tego stopnia, że co chwilę robiąc przerwy, z trudem o niej opowiedział. Czy wkrótce zaczną się dziać straszliwe rzeczy?

Jasnowidz Jackowski na tropie strasznych rzeczy

Od wielu lat Krzysztof Jackowski jak mantrę powtarza temat III wojny światowej. Przez wielu jest wręcz przez to wyszydzany. Internauci pytają wprost „Jackowski gdzie ta Twoja wojna?”. Jednak to, co tym razem przekazał Jasnowidz Jackowski rzeczywiście daje do myślenia.

Powtarzam, przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i Europie będą bali się oddychać. Mówią, że to nonsens, ale tak się dzieje. Nakazują nam się bać cudzego oddechu – wyjawił podczas ostatniego spotkania z widzami Krzysztof Jackowski.

Zdaniem Jackowskiego, „Ludzie w Polsce i Europie będą bali się oddychać” to nawiązanie do trwającej aktualnie pandemii koronawirusa. Jasnowidz Jackowski nie ma złudzeń, że jego czarny scenariusz dotyczący III wojny światowej zaczyna powoli się spełniać.

To wszystko znaczy, że żarty się skończyły. Te cztery lata mojego straszenia, że czeka nas coś poważnego (…) Czuję się mocno odarty ze złudzeń i wszyscy widzimy po tych miesiącach, że to jakiś koszmarny sen. Coś jest z tym na pewno nie tak – kontynuował drżącym głosem Jasnowidz Jackowski.

Czy rzeczywiście, tak, jak twierdzi Jackowski pandemia koronawirusa jest tylko preludium to poważnego konfliktu zbrojnego? Sam Krzysztof Jackowski wielokrotnie przytaczał już temat wojny, zwłaszcza w kontekście konfliktu na Bliskim Wschodzie. Mamy nadzieję, że tym razem jego straszna wizja się nie spełni.

źródło: YouTube

Zobacz również: