Władimir Putin
YouTube/ciekawehistorie

Niewątpliwie wieści włoskich dziennikarzy można nazwać sensacyjnymi. Chodzi o Władimira Putina. Okazuje się, że wczorajszej nocy miało dojść do brzemiennego w skutkach wydarzenia. Co dzieje się z prezydentem Rosji? Oto szczegóły.

Władimir Putin przeszedł operację

Media we Włoszech podały dzisiaj szokującą informację na temat rosyjskiego przywódcy. Dziennikarze włoskiego dziennika, powołując się na swoje źródła, przekazali, że Władimir Putin przeszedł operację.

Prezydent Rosji miał przejść poważny zabieg w nocy z poniedziałku na wtorek. Media podkreśliły, iż operacja została przeprowadzona w związku z nowotworem krwi, na który cierpi Putin.

Operację 70-letniego przywódcy Rosji przeprowadzili najlepsi rosyjscy specjaliści. Według źródła, na które powołali się Włosi, Władimir Putin trafił do szpitala w ubiegłą środę tj. 11 maja. Rzekomo stan zdrowia prezydenta znacznie się pogorszył i konieczna okazała się hospitalizacja.

Zaznaczmy, że to nie wszystkie sensacyjne doniesienia mediów z Włoch. Bowiem okazuje się, że przez najbliższe dni rosyjskiego przywódcę ma zastąpić sobowtór. Redaktorzy włoskiego dziennika poinformowali, iż Kreml przygotował szczegółowy plan na zaistniałą właśnie sytuację. Opracowano w nim rozwiązania dotyczące tego jak utrzymywać chorobę, operację i rekonwalescencję prezydenta Rosji w tajemnicy.

Jak już wspomnieliśmy Władimira Putina ma zastąpić sobowtór. Podobno taka sytuacja ma się utrzymywać przez 10 najbliższych dni. Dodajmy, iż wg doniesień mediów, rosyjskie służby specjalne miały zrealizować nagrania, imitujące działalność rosyjskiego przywódcy. Kreml chce bowiem, aby wszyscy wierzyli w to, że 70-letni przywódca nadal kontroluje sytuację w kraju i nadzoruje inwazję na Ukrainę.

Warto podkreślić, iż wynik operacji Władimira Putina ma być znany za pięć dni. Przypuszczalnie od niego zależeć będą kolejne działania Kremla. Faktem jest natomiast to, że przed Rosjanami nie lada wyzwanie. W końcu o tym, że rosyjski prezydent choruje na raka, mówi się już od dawna. Poza tym, niektórzy twierdzą, że polityk zmaga się także z chorobą Parkinsona oraz zaburzeniami psychicznymi.

źródło: se.pl

Zobacz również: