Hazal Subasi

Losy Omera i Zehry przyciągają przed telewizory coraz więcej osób. O olbrzymiej popularności tureckiego serialu „Więzień Miłości” świadczy także fakt, że fanom nie wystarczy już oglądanie nowych odcinków, a chcą być jeszcze bliżej z głównymi aktorami. Dlatego też coraz częściej wyszukują informacji o Hazal Subasi. Tematem, który ostatnio rozgrzewał publiczność była rzekoma ciąża Turczynki, która okazała się jednak strzałem w kolano informatorów, o czym sama Hazal poinformowała. Teraz jednak aktorka przyznała się do czegoś. Czyżby jej związek z Rizą Kocaoglu nie układał się tak, jak życzyłby sobie tego starszy od Subasi mężczyzna?

Hazal Subasi dała kosza partnerowi? Lawina plotek po ostatniej wypowiedzi Turczynki

W ostatnich tygodniach polskie i zagraniczne media wręcz szalały. Wszyscy prześcigali się w rzekomych informacjach o ciąży Hazal Subasi. Pisaliśmy także o tym w naszym artykule. Powodem spekulacji okazały się zdjęcia Turczynki, na której widać było wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Główna bohaterka „Więźnia Miłości” przyznała jednak, że w ciąży rzeczywiście jest, ale w serialu „Cukur”, a nie w życiu prywatnym. I tym ucięła wszelkie spekulacje.

Hazal Subasi wyjawiła jednak coś jeszcze. Informacje o jej związku z Rizą Kocaoglu jeszcze bardziej zaintrygowały opinię publiczną, niż pogłoski o błogosławionym stanie. Tym bardziej, że relacje Subasi i Rizą Kocaoglu od zarania budzą wiele kontrowersji. Wszak Turczynka ma 24 lata, a jej partner 41. Fani nie mogą wciąż się pogodzić, że serialowa Zehra także w życiu prywatnym nie związała się z serialowym Omerem. 

[irp]

W ostatnich dniach do mediów napłynęły informacje o rzekom ślubie. Taka propozycja miała wyjść od Rizy. Czy się pojawiła, nie wiemy. Hazal jednak otwarcie przyznała, że na razie nie myśli o małżeństwie.

„W tej chwili nie myślę o małżeństwie” – odpowiedziała tureckim mediom Hazal Subasi, zapytana o rzekome zaręczyny.

[irp]

Wygląda więc na to, że Riza rzeczywiście mógł uklęknąć z zaręczynowym pierścionkiem, a Subasi odrzuciła jego zaloty. Nie podlega jednak wątpliwości, że nadal są parą, ale fani już węszą w tym wszystkim drugie dno. Część osób po cichu liczy, że serialowa Zehra zostawi Rizę i wróci… do Omera. 

[irp]

Zobacz również: