Hazal Subasi w ciąży

Z pewnością wielbiciele Hazal Subasi są wniebowzięci. Jeśli ich przypuszczenia potwierdzą się, gwiazda „Więźnia Miłości” już wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą. Skąd taka pewność internautów? Ciążę Turczynki ma potwierdzać jej najnowsze zdjęcie.

Przed Hazal Subasi nowa rola?

Niewątpliwie serialowa Zehra Karavangolu to obecnie jedna z najpopularniejszych Tureckich aktorek. Widzowie śledzą z uwagą każdą wzmiankę na temat uroczej Hazal Subasi, która pojawia się w mediach. Jednakże tym razem, doniesienia na temat gwiazdy serialu „Więzień Miłości” są sensacyjne.

Internet wprost huczy od plotek na temat ciąży aktorki. Wszystko ze względu na najnowsze zdjęcie Hazal Subasi. Zdaniem użytkowników Instagrama widać na nim nieco powiększony brzuch aktorki „Więźnia Miłości”. To właśnie on ma świadczyć o tym, iż gwiazda spodziewa się dziecka.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Hazal Subaşı (@hazalsubasii)

Na fotografii, która tak zaintrygowała internautów, Turczynka ma na sobie bardzo obcisłą, białą sukienkę. Zdaniem wielbicieli Hazal, pod mocno przylegającym ubraniem rysuje się zaokrąglony brzuszek. 

Warto dodać, iż uwagę fanów gwiazdy serialu „Więzień Miłości” zwrócił jeszcze jeden szczegół. Bystrzy internauci dopatrzyli się ogromnego pierścionka na dłoni aktorki. Niemalże natychmiast ruszyła lawina domysłów. Czyżby Hazal Subasi zaręczyła się ze swoim partnerem? Czy Riza Kocaoglu oświadczył się Turczynce w związku z jej ciążą?

Póki co, żadna z zainteresowanych osób nie wypowiedziała się w sprawie sensacyjnych doniesień. Biorąc pod uwagę dotychczasowe zachowanie Subasi i Kocaoglu raczej nie ma się co spodziewać oficjalnego potwierdzenia lub zaprzeczenia plotki. Dlaczego?

Otóż do tej pory zakochani konsekwentnie unikali wypowiedzi na temat swojego związku. Dość powiedzieć, że przez długi czas milczeli na temat łączącej ich relacji. Przypomnijmy, że dopiero po kilku miesiącach oficjalnie potwierdzili swoje uczucie. Co ciekawe, zrobili to w oryginalny sposób. Riza Kocaoglu opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z Hazal Subasi opatrzone czerwonym serduszkiem.

A Wy co sądzicie na temat najnowszych doniesień? Czy Waszym zdaniem aktorska para rzeczywiście spodziewa się dziecka? 

  1. Książę Karol w ogniu oskarżeń. Dla wielu jest skończony  
  2. Dramatyczne wyznanie Marzeny Kipiel-Sztuki. Fani „Kiepskich” są wstrząśnięci  
  3. Bracia Golec otrzymali pogróżki. Chodzi o ich dzieci i rodzinę

Zobacz również: