Golec uOrkiestra

Prawdopodobnie bracia Golec to najpopularniejsze bliźniaki w polskim show-biznesie. Muzycy zazwyczaj spotykali się z ogromną sympatią ze strony słuchaczy. Niestety, najnowsze oświadczenie czlonków zespołu „Golec uOrkiestra” nie pozostawia złudzeń. Ktoś próbuje zastraszyć najbliższe artystom osoby.

Zaatakowani bracia Golec nie wytrzymali

Wiele osób mocno zdziwiło się wchodząc na Instagrama popularnej grupy „Golec uOrkiestra”. Zamiast zdjęć z kolejnego koncertu pojawiło się oświadczenie. W ten sposób bracia Golec zareagowali na krytyczne komentarze jakie pojawiły się pod adresem zespołu.

Co ciekawe, poza negatywnymi opiniami na temat samej grupy „Golec uOrkiestra”, w sieci zaczęły krążyć także pogróżki skierowane wobec małżonek i dzieci muzyków. Z pewnością, głównie z tego powodu bracia Golec zwrócili się z apelem do internautów. „Zwracamy się z gorącą prośbą o uszanowanie naszej RODZINY i nie zastraszanie naszych DZIECI, ŻON oraz Wszystkich współpracujących z nami Osób.” – proszą artyści.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez GOLEC UORKIESTRA (@golecuorkiestra)

„Golec uOrkiestra” dostała za dużo?

Skąd taka fala hejtu wobec lubianej dotąd „Golec uOrkiestry”? Wszystko za sprawą blisko 2 milionów dofinasowania, które zespół otrzymał z Ministerstwa Kultury. Wielu Polaków było zbulwersuwanych wysokością wsparcia, które mają dostać bracia Golec. Ludzie nie mogli zrozumieć jak można było przyznać tak kolosalną kwotę gwiazdom, które przez lata kariery powinny odłożyć zapas gotówki. „Jak wam nie wstyd”, „Wy macie pieniądze, żeby przeżyć przez najbliższe kilka lat.. jak nie do końca życia. A ludzie na waszych oczach padają na twarz lub umierają.. I tak wyciągnięcie rękę po te pieniądze, co? Słuchając na żywo waszych kolęd nigdy bym nie pomyślała.. że pomyślę o Was to co w tej chwili”, „Wstyd wyciągać rękę po kase od nas zwykłych śmiertelników.Wielu z nas nie widziało i nie śniło o takuch kwotach, a tłumaczenie sie projektami ?! To wstyd ..” – irytują się internauci.

Na koniec warto podkreślić jedną ważną rzecz. O ile rzeczywiście każdy ma prawo kulturalnie wygłosić swoją opinię, nawet krytyczną, to absolutnie niedozwolone są żadne pogróżki. W tej kwestii z pewnością zgadzamy się z braćmi Golec.

Zobacz również: