Detektyw Rutkowski

Trzeba przyznać, że w ostatnich dniach Detektyw Rutkowski skradł show. Najpierw był gościem Mateusza Borka w internetowym programie „Hejt Park”, gdzie opowiedział sporo o kulisach śmierci Andrzeja Leppera, a teraz zdecydował się zareagować na zachowanie Edyty Górniak. Nie uwierzycie, co wypalił najbardziej rozpoznawalny detektyw w Polsce. Diva polskiej muzyki aż będzie kipieć złością!

Krzysztof Rutkowski wściekły na Edytę Górniak, użył mocnych słów

Od wielu tygodni Edyta Górniak stawia się w roli nie tylko antyszczepionkowca, ale także koronasceptyka. Jej wywiady czy materiały, które publikuje w social mediach wyraźnie wskazują, że piosenkarka powątpiewa w pandemię koronawirusa. Poza tym, zdecydowanie sprzeciwia się wszelkim szczepionkom. Do tego stopnia, że pewnego razu Edyta Górniak stwierdziła, że w szpitalach leżą… statyści.

Na piosenkarkę po tych wypowiedziach spadł spory gniew opinii publicznej i osób z pierwszych stron gazet. Teraz swoje trzy grosze wtrącił Krzysztof Rutkowski i trzeba przyznać, że zrobił to w swoim stylu, jakby wypowiadał „gleba, na ziemię!”. 

Detektyw Rutkowski jest zbulwersowany teoriami, które wygłasza Górniak i dał temu wyraz w rozmowie z „Super Expressem”. 

Edyta, zmień dostawcę kawy, bo ci się w głowie przewraca – kpi Rutkowski z Edyty Górniak.

„Miałem Covid i trzy dni byłem w szpitalu. Uważam, że każdy lek, który może pomóc, powinien być brany obowiązkowo, tak samo powinno być ze szczepionkami. Jeśli będą pomagały, ja szczepienie wezmę” – opowiada Detektyw Rutkowski o swoim stosunku do pandemii.

To kolejny raz, kiedy Rutkowski w mocny sposób przedstawił swoje stanowisko. Zaledwie kilka dni temu opublikowaliśmy artykuł, w którym znany detektyw jasno i klarownie przedstawił kulisy śmierci Andrzeja Leppera.

źródło: Super Express

Zobacz również: